Prodej stavební parcely 1001 m² Klínec

Cena: 5 680 000 Kč, Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1001 m2, nacházející se v obci Klínec, okres Praha – západ. Jedná se o rohový, rovinatý pozemek s dobrou dopravní dostupností a vybudovanými inženýrskými sítěmi: přívody elektřiny, vody, kanalizace. K pozemku vede asfaltová komunikace s veřejným osvětlením. K dispozici je i projekt rodinného domu.
V obci se nachází obecní úřad, mateřská školka, potraviny, hospůdky a restaurace. V obci je široké spektrum možností sportovních možností, lze zde hrát fotbal, nohejbal, badminton a spoustu dalších sportů, včetně pár kilometrů vzdálené posilovny. Obec Klínec najdete v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, asi 7 km jižně od města Černošice s velmi dobrou dopravní dostupností do Prahy.
Pozemek lze financovat hypotečním úvěrem, který vám za nejlepších podmínek pomůžeme vyřídit. Doporučujeme prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1001 m² Klínec

Květen 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.