Prodej rodinného domu 99 m² Roztoky

Cena: 7 490 000 Kč, Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti vám zprostředkujeme prodej domu se zahradou v Roztokách u Prahy.

Dvoupodlažní rodinný dům s užitnou plochou 99m2 se nachází v klidné vilové zástavbě v těsné blízkosti Tyršova náměstí v centru Roztok.
Dům z roku 1919 má novou střechu a hromosvod (2006), repasovaná špaletová okna do ulice a přístavbu zděných prostor využívaných jako prádelna a sklad. Dům není podsklepený, je sanovaný technologií drátové elektroosmózy. Jinak je v udržovaném původním stavu.

Dispozice: I.NP (49m2) – zádveří, předsíň, 2 pokoje, místnost sloužící zároveň jako kuchyň i koupelna, spižírna a samostatná toaleta.
II.NP (26m2) – ložnice a průchozí otevřená místnost, kterou lze upravit a využívat jako další pokoj/pracovnu.
Obě podlaží jsou propojená dřevěným schodištěm.

Vytápění – starší el. kotel, ústřední topení – pův.stav. Ohřev vody bojlerem.

Na pozemku je garáž (kolaud.1987), zemní sklep, zděná kolna a studna (společná se sousední nemovitostí).
Plot s podezdívkou, vrata s brankou.
Na hranici pozemku přípojka na plyn.

V místě a okolí občanská vybavenost, obchody, služby, restaurace. Kulturní i sportovní vyžití, turistika, cyklostezky, přírodní rezervace Roztocký háj – Tiché údolí.
Výborné spojení do Prahy příměstskou dopravou – busem 14min. k metru Dejvická, zastávka 4min.chůze. Vlakem15min. na Masarykovo nádraží.
Energ. náročnost budovy (třída PENB) bude aktualizována podle skutečné hodnoty. K dispozici ihned, pomůžeme s hypotékou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 99 m² Roztoky

Září 4th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.