Prodej rodinného domu 97 m² Jesenice

Cena: 11 500 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej dobře dispozičně řešeného domu 4+KK o celkové ploše 97 m². Dům s krásnou zahradou celkem 433 m² na pozemku 493 m² se nachází v klidné části Jesenice – Osnice v ulici Šeříková.
V přízemí je vstupní chodba, komora, toaleta, obývací pokoj s krbem a kuchyňský kout. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. V horním patře jsou další 3 pokoje a koupelna. Jako bonus na zahradě místnost, která aktuálně funguje jako fitness koutek, ale může mít i jiný účel a využití. K dispozici je plynový kotel, podlahové topení, na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba.
Pro pohodové bydlení je zde k dispozici zahrada, kde můžete v klidu relaxovat a trávit volný čas. Aktuálně je na zahradě skleník, bazén, gril a trampolína.
Měsíční náklady vychází na cca 4.000,- měsíčně. Kolem domu vede turistická červená značka i cyklostezka, která nabízí aktivitu k pěším i cyklo výletům
Jesenice nabízí plnou občanskou vybavenost. V blízkosti domu je obchodní zóna , kde se nachází supermarket, obchody s oděvy, lékárna, lékaři, kavárna, cukrárna. Nedaleko pro procházky se nachází lesy či Průhonický park. Město nabízí několik MŠ, ZŠ státních i soukromých a gymnázium. Zábavný park pro děti i dospělé nabízející nafukovací hrady, trampolíny, minigolf, beach volejbal, tenis, nohejbal a letní bar. V okolí je několik jezdeckých klubů, golfové odpaliště a cyklostezky.

Město Jesenice pro své občany organizuje mnoho rodinných či kulturních akcí např. letní kino, ples, divadelní představení, pálení čarodějnic, dětský den, loučení s prázdninami, koncerty, slavnosti s různou tématikou, psí den, farmářské trhy a mnoho dalších.

Dopravní spojení do Prahy: zastávka bus na M Opatov u domu, bus na M Budějovická v centru města. Autem 2 min. na okruh směr Brno, Plzeň, Smíchov, letiště.

K domu je vypracována 3D virtuální prohlídka, kterou i s dalšími informacemi rád na vyžádání zašlu mailem. Ev. číslo: 25380.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 97 m² Jesenice

Květen 17th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.