Prodej rodinného domu 96 m² Červené Pečky

Cena: 3 990 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu se započatou rekonstrukcí v Červených Pečkách – část obce Bohouňovice I, na pozemku o celkové výměře 1020 m². Domek má jednak vjezd a a vedle prostorný přístřešek na dřevo, který se dá použít jako druhý vjezd. Dále se na pozemku nachází malý domek dříve využívaný jako koupelna. Pozemek je rozdělen na dvě části, čtvercová část 408 m² je zastavěná plocha a nádvoří, v zadní části za domem je zahrada ve tvaru nepravidelného obdélníku cca 12 m x 54 m, o celkové výměře 612 m². Vstupní chodba je uprostřed domu nově přistavěno vstupní zádveří. Po pravé straně 2 místnosti: kuchyň a ložnice. Po levé straně obývací místnosti s koupelnou před dokončením. Vstup do podkroví byl plánován v zadní části obývacího pokoje. Dům má novou kvalitní střechu (2021 – záruka 20 let), nové latě, nová střešní okna. V domě se topí částečně lokálně tuhými palivy, částečně elektřinou (koupelna). Do domu je přivedena voda ze studny, ale je možnost napojit vodovodní přípojku v ulici. Nicméně voda byla testována a potvrzena jako špičková pitná voda. Ve studni je čerpadlo, které je napojeno na 80 litrový tlakový sud na vodu v prvním suterénu. Základní tlak vody je 5 barů a dokáže vytlačit vodu až 12 metrů. Další koupelna v podkroví může být vestavěna bez dalších změn na vodovodním řádu. Elektroinstalace provedena kompletně nově (Každá zásuvka má svou vlastní pojistku). Elektřina vyvedena i do podkroví. V domě udělány nové betonové podlahy. Bližší info ohledně technického provedení Vám rádi poskytneme.
V obci je jen dešťová kanalizace. Bohouňovice jsou 3 km vzdálené od obce Červené Pečky, kde je dobrá občanská vybavenost včetně základní školy, školky, obchodů a lékařů. Město Kolín je vzdáleno 8 km do centra. Dům není zatížen žádným břemenem ani zástavním právem. Lze jej financovat hypotékou, kterou Vám pomůžeme vyřídit. Ev. číslo: 640481.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 96 m² Červené Pečky

Září 6th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.