Prodej rodinného domu 95 m² Újezd

Cena: 8 300 000 Kč, Dovolujeme si nabídnout Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 95m2, stojící na pozemku o velikosti 560m2.
Dům je nyní evidován na katastru nemovitostí jako chata, pouze pod evidenčním číslem. Je ale vhodný k trvalému bydlení.
Dům se nachází na samém okraji lesa, v chatové oblasti Bouchalka.
Dispozici domu tvoří dvě patra. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s rohovou vanou a WC. V horním patře se nachází prostorný pokoj, o velkosti 46 m2, který je možný přepažit a udělat si tak pokoje dva. Dále se v horním patře nachází samostatné WC.
Na dům je napojena garáž. Vzhledem k tomu, že na pozemku je ještě mimo dům postavena garáž s dílnou, je možné z garáže v domě vybudovat další obytnou místnost.
Lokalita je velmi klidná, čistá, příjemná, zároveň ale nabízí rychlou dopravní dostupnost po dálnici D5 do hlavního města.
Hledáte kompromis mezi životem v metropoli a poklidným rodinným bydlením v dosahu přírody? Pak je tato nabídka vhodná přímo pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat. Na veškeré Vaše dotazy kdykoliv rádi odpovíme. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 95 m² Újezd

Květen 20th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.