Prodej rodinného domu 95 m² Litovel

Cena: 3 350 000 Kč, Realitní kancelář Jesenická realitní nabízí k prodeji rodinný dům s velmi atypickou dispozici a dalšími možnostmi k bydlení a budování vaší budoucnosti ve městě Litovel.

Dům a další hospodářské budovy leží na pozemku o celkové ploše 894 m2. Zadní část pozemku slouží jako zahrada ale v územním plánu je vedena jako stavební parcela. V zadní části pozemku se nachází spíše hospodářské budovy pro chov drůbeže a dalších hospodářských zvířat. Dům nabízí i zemědělské zázemí, jako je např. pozemek, který se může využít i jako pole na pěstování různých plodin, nebo pastvu. Další hospodářské budovy nabízejí , sklep, dílnu a hlavně prostor k uskladnění sena. Na pozemku jsou i ovocné stromy, udírna a místo pro grilování.

Dispozice rodinného domu, který je určen k bydlení je 3+1 v přízemí. Poslední rekonstrukci si dům prošel v roce 1978. Nedávno se provedla částečná výměna oken dřevěná za plastová a byly také vyměněny odpadní rozvody. Dům byl postaven v roce 1940.

Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Dům je napojen na plyn, a má i novu elektrickou přípojku. Jako zdroj vody slouží přívod z obecního řádu. Velkou výhodou domu je to, že má i svou vlastní studnu.

Máte rádi zemědělství, nebo zahradničení? Milujete chov drůbeže pro vlastní spotřebu? Jste šikovný domácí kutil? Určitě neváhejte a přijeďte se na dům podívat osobně a udělejte si představu o svém bydlení, o svém farmaření a nasměřujte svůj život skvělím směrem, což vám jako makléř můžu jenom opravdu doporučit.

Budu se těšit na vaší návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 95 m² Litovel

Srpen 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.