Prodej rodinného domu 95 m² Kořenice

Cena: 2 498 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu, dispozice 2+1 v obci Chotouchov – Kořenice, situovaném na pozemku o velikosti 1462 m². Dům byl postaven ve svahu a proto je přízemí přístupné přes zrekonstruovanou pavlač. Pod pavlačí jsou dva sklepy, dílna a WC. Na dům navazuje stodola, z níž je po žebříku přístupný půdní prostor, který lze po stavební úpravě napojit na obytnou část. Ze vstupní chodby je naproti kuchyň se sprchovým koutem, vlevo ložnice, vpravo pokoj s kachlovými kamny. Podlahy – dlažba, v pokojích prkna. Okna dřevěná. Nemovitost je napojena na elektro přípojku, voda je čerpána z vlastní studny, odpad je sveden do vyvážecí jímky. Vytápění kamny na tuhá paliva, teplou vodu zajišťuje 80l bojler. Nemovitost je v udržovaném stavu, vhodná k rekonstrukci. Přes cestu, přímo naproti domu je zahrada o velikosti 1021m², kde je rovněž studna s čerpadlem, pro snadnější zalévání. Obec Chotouchov leží v okrese Kolín a je součástí obce Kořenice. Severně od vesnice leží zastávka Chotouchov na železniční trati Kolín – Ledečko.
S financováním této nemovitosti Vám rádi zdarma pomůžeme ve spolupráci s našimi hypotečními poradci. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 22340.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 95 m² Kořenice

Únor 27th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.