Prodej rodinného domu 92 m² Veselé

Cena: 3 400 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v klidné části obce. Dům je vhodný k rekonstrukci a nabízí možnosti vlastních úprav. Dispozice domu je 4+1 a má celkem 2 podlaží. Na prvním podlaží se nachází kotelna s kotlem na tuhá paliva, garáž a sklep. Na druhém podlaží se nachází ložnice a 2 dětské pokoje, menší obývací místnost, kuchyň, koupelna a samostatné WC. K objektu patří také dřevěná část stodola.

Dům stojí na pozemku o rozloze 1403 m². Zastavěná plocha domu činí 165 m² a samotný dům má užitnou plochu 92 m². Vlastnictví je osobní. K dispozici jsou 2 parkovací místa, která se nachází na vlastním pozemku.

Tato exkluzivní nabídka je vhodná pro ty, kteří hledají klidné místo k životu na okraji obce. Dům nabízí možnost rekonstrukce dle vlastních představ a potřeb. Pro více informací a prohlídku neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář. Ev. číslo: 645939.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 92 m² Veselé

Leden 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.