Prodej rodinného domu 92 m² Doubravčice

Cena: 9 490 000 Kč, Nabízíme Vám rodinný dům, který se nachází v obci Doubravčice na rozhraní okresu Praha východ a okresu Kolín. Nedílnou součástí prodeje je dále pozemek o celkové výměře 800m2 se zajištěným přístupem ze zpevněné přilehlé komunikace. Pozemek je oplocený plným betonovým plotem, což zajišťuje pro vlastníky domu dostatek soukromí.

Na pozemku jsou k dispozici celkem 4 parkovací stání (z toho jsou 2 krytá), kůlna na nářadí, vjezd na pozemek je obsluhovaný automatickými vraty, pěší vstup přilehlou brankou. Nízkým plotem je na pozemku rovněž oddělena parkovací a technická plocha od samotné zahrady.

Nemovitost byla zkolaudována v roce 2016. Stavbě s parametry rodinného domu bylo v rámci kolaudace bylo stavbě přiděleno č.e., a to z důvodu koncepce územního plánu obce, resp. umístění stavby v bezprostředním sousedství přírodní lokality Kostelní les.

Stávající dispoziční uspořádání rodinného domu je 3+kk/T s užitnou plochou 92m2 + terasa o výměře 36m2. Stavba je koncipována s důrazem na propojení všech místností s venkovními plochami, obývací pokoj i obě ložnice proto disponují samostatnými vstupy na prostornou terasu a následně na přilehlou zahradu. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je potom umístěný v centrální části nemovitosti se vstupem do všech prostor v domě. Hlavní vstup do domu je možný dvěma nezávislými vchody.

Rodinný dům je ve velmi dobrém technickém stavu. K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě, tj. elektřina, veřejný vodovodní a kanalizační řad, optika. Ohřev vody elektrickým bojlerem, topení zajišťuje elektrický kotel s rozvody do všech místností v domě.

Celý dům je kompletně zateplen, vstupy na terasu jsou řešeny nadstandardními posuvnými dveřmi vybavenými žaluziemi a zábranami proti hmyzu. Podlahové krytiny provedeny velkoformátovou dlažbou, aktuálně z větší části pokrytou koberci. Kuchyňská linka je vybavena veškerými vestavnými spotřebiči vč. indukční desky a digestoře. V ložnici a předsíni jsou vestavěné skříně.

Obec Doubravčice má velmi atraktivní polohu v rámci umístění v bezprostředním sousedství přírody, ale rovněž i potřebné dostupnosti do přilehlých obcí a měst s kompletní občanskou vybaveností Mukařov 6km, Říčany u Prahy 12km, Úvaly u Prahy 9km. Přímo v obci je potom k dispozici obchod s potravinami, praktický lékař, mateřská škola, restaurace, cukrárna a další drobné služby; plánováno je rovněž otevření nové ZŠ. Veřejná doprava je zajištěna pravidelným autobusovým spojením Mukařov Český Brod, navazujícím na další potřené spoje vč. železniční dopravy.

Exkluzivní umístění nemovitosti na konci klidné ulice na hranici přírodní lokality. Doporučujeme prohlídku nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 92 m² Doubravčice

Říjen 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.