Prodej rodinného domu 91 m² Břeclav

Cena: 7 445 000 Kč, Rádi byste bydleli ve svém domě v Břeclavi? Na klidném místě s bezproblémovým parkováním? Přitom blízko do centra města? S dokončením dle vašich představ?

Máme pro Vás jeden Tip!
Ve výhradním zastoupením majitelů Vám zprostředkujeme koupi rodinného domu o velikosti 4+kk (před dokončením), na náměstí Petra Bezruče v Břeclavi.

Jedná se dům po kompletní rekonstrukci (střecha, podlahy, stěny, vodo + odpady rozvody, elektroinstalace, podlahové topení, okna, vstupní dveře, dvůr, fasáda). V prodejní ceně je započítána podlaha dle přání nového majitele, která bude po vybrání materiálu a dekoru položena.

Zaujala Vás tato nabídka? Máte zájem pro prohlídku? Vám vyhovující termín prohlídky s kontakty na Vás (e-mail + tel. číslo) zasílejte na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

Dispozice domu: chodba, pokoj, pokoj, technická místnost, koupelna s toaletou, pokoj s kuch. koutem a pokoj. Ve dvoře se nachází terasa o velikosti 22 m2.

Celková obytná plocha domu je 91 m2, s užitnou plochou 113 m2. Plocha pozemku, na kterém se dům nachází je 203 m2.

Současní prodejní ceny není koupelna, interiérové obložky s dveřmi a výroba + montáž kuchyňské linky. Dům je vytápěn elektrickým podlahovým topením, které se ovládá v každém pokoji samostatně. Ve všech pokojích je příprava pro montáž klimatizace. Dům je připojen k el. síti, městskému rozvodu vody a odpady jsou napojeny do kanalizace.

V okolí domu se nachází relaxační park, obchod s potravinami, dvě základní školy, dětské hřiště a autobusová zastávka.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 91 m² Břeclav

Březen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.