Prodej rodinného domu 90 m² Týnišťko

Cena: 3 600 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu, či chalupy o dispozici 3+1 s užitnou plochou 90 m², s možností rozšíření o půdní prostory o výměře 116 m² , v klidné části obce Týnišťko.

Na pozemku, o celkové výměře 1058 m², se nachází také dřevník a stodola, která slouží jako garáž a také jako skladiště.

Nemovitost je v původním, ale funkčním stavu, takže je možné jí obývat a postupně rekonstruovat.

Zdrojem vody je obecní vodovod, ale je zde možnost i napojení na vlastní kopanou studnu. Ohřev vody zajištuje elektrický bojler. Odpad je sveden do jímky, avšak plánuje se v obci realizace tlakové kanalizace. Vytápění objektu zajištují krbová kamna, další alternativou je elektrokotel, či plynový kotel, plynová přípojka je na hranici pozemku.

Na pozemek je možný přístup, jak z hlavní obecní komunikace, tak z vedlejší obecní komunikace, proto je možné pozemek rozdělit na další případnou výstavbu rodinného domu.

V obci je autobusu zastávka, veškerá občanská vybavenost je v 10 km vzdáleném Vysokém Mýtě. V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 24555.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 90 m² Týnišťko

Září 17th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.