Prodej rodinného domu 90 m² Nučice

Cena: 9 700 000 Kč, Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí prodej krajního řadového domu, který se nachází v zástavbě rodinných domů poblíž vlakové stanice Nučice ve snadno dostupné lokalitě na rozhraní Nučic a Rudné u Prahy.
Jedná se o patrovou dřevostavbu, která byla dostavěna v roce 2012. Zastavěná plocha je 58,24 m² o stranách 7 na 8,3 m. Užitná plocha domu je 90,47 m². Plocha parcely je 338 m², z níž část zabírá prostorné parkovací místo. Dům je napojen na dostupné inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace, optický internet).
Když otevřete dveře domu, vejdete do předsíně, kde je prostor na odložení bot či kabátu. Přes předsíň se dostanete do menší haly. Odtud vede vstup do místnosti s WC a malým umývadlem, která slouží i jako technická místnost pro úklid a tiché tepelné čerpadlo. Hala dále ústí do velkorysého obývacího pokoje s kuchyní. Celodřevěná masivní kuchyň má atypicky řešený nízký bar, kde si můžete dát ranní kávičku. Trouba je elektrická. Majitelé upřednostňovali vaření na plynu, proto využívali plotnu na propan-butan. Není však problém zapojit namísto ní elektrickou varnou deskou.
Moc hezky dispozičně řešený prostorný obývací pokoj je od kuchyně předělen trámovým překlenutím. Z pokoje vejdete francouzským oknem na dřevěnou terasu, z níž je výhled na upravenou zahradu. Příjemnou atmosféru obýváku dotváří dřevěná dubová podlaha.
Přízemní hale vévodí dřevěné jasanové schody, pod nimiž je prostor využitelný k ukládání věcí.
Schody vedou do prvního patra do centrální chodbičky. Z ní ústí samostatné vstupy do tří ložnic, koupelny s vanou a toaletou a na půdu. V prvním patře se v místnostech kombinují běžná a střešní okna. V pokojích je dřevěná javorová podlaha.
Celý dům využívá podlahové vytápění, napojené na tepelné čerpadlo. Díky němu jsou náklady na elektřinu třetinové ve srovnání se stadardním způsobem vytápění. Horní koupelna je vybavena termostatickými vodovodními bateriemi. Okna v celém domě jsou plastová. Všechny vnitřní dveře jsou vyrobeny ze dřeva a opatřeny hezkým kováním. Osvětlení z větší části zajišťují stropní svítidla s plnospektrálním (přirozeným) osvětlením. V domě se nacházejí vnitřní rozvody pro signál TV/R a internet.
Zahrada je oplocená a najdete na ní kolnu, malý krb, dětské pískoviště s domečkem na hračky a planou švestku. Od trati je zahrada oddělená protihlukovou stěnou, která zajišťuje dostatečný klid a soukromí.
Výhodou domu je nejen zmíněné úsporné tepelné čerpadlo, ale i celková dispozice, která v přízemí poskytuje teplotní komfort i v parných letních měsících. Přízemí nepotřebuje klimatizaci, klima je v něm celoročně příjemné. Majitelé kladli důraz na přírodní životní styl, kvalitní vybavení a materiály, které fungují bez náročné údržby a vypadají zachovale i po 10 letech. Dům byl po celou dobu užívání nekuřácký. Výhodou je také milá sousedská komunita. Atmosféra v domě a na zahradě je poklidná, blízká trať není rušivá, vlaky projíždějí průměrně jednou za půl hodiny.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 90 m² Nučice

Říjen 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.