Prodej rodinného domu 90 m² Hředle

Cena: 3 200 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi menšího rodinného domu 3+kk, určeného ke kompletní rekonstrukci, umístěného v příjemné lokalitě obce Hředle, s mnoha turistickými zajímavostmi v okolí a skvělou dostupností do Berouna.
Dům, jehož zastavěná plocha činí 60 m², je staré stavení v kombinaci cihla – kámen, postavené na menším pozemku (122 m²). Dispozičně je rozdělen na vstupní chodbu, ve které byl vytvořen malý sprchový kout, obytnou místnost, technickou místnost, ze které by mohla být příjemná kuchyně a v patře dvě ložnice. Podkroví v současné době nemá dostatečnou výšku na vytvoření dalšího pokoje. Dům je suchý, umístěný v zadní části ke svahu, kde nalezneme prostorný sklep, s napojením na elektřinu, vodovod, vytápěním tuhými palivy (malá kamna v každém patře), septikem.
Je zde nová střecha, neboť současný majitel plánoval dům zrekonstruovat a chtěl co nejdříve zamezit chátrání domu.
V obci Hředle, jejíž historie je známa již od 14. století, nalezneme menší obchod, poštu, lékaře, stanici autobusu směr Zdice, i vyhlášenou restauraci. Umístění obce je ideální pro všechny milovníky přírrody, cyklistiky a výletů, neboť je zde mnoho zajímavostí (Zámecký vrch, Zdice, Zbiroh, Hořovice atd.)
Doporučujeme osobní prohlídku pro zájemce, jež si chtějí domov přetvořit dle vlastních představ a netouží po velké zahradě, případně jako investici na pronajímání formou AirBnB. Ev. číslo: 24445.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 90 m² Hředle

Červenec 19th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.