Prodej rodinného domu 88 m² Morkůvky

Cena: 6 950 000 Kč, Prodej přízemního rodinného domu 4+kk po kompletní rekonstrukci v obci Morkůvky. Dům prošel velmi zdařilou celkovou rekonstrukcí a změnou dispozice. Původní zdivo bylo buďto odizolováno nebo proběhla nová vyzdívka, pod podlahou vlhkostní i tepelná izolace, nová vazba, krytina, stropy. Dále byly provedeny veškeré instalace a rozvody, povrchy, podhledy, okna, dveře, sanita. Dá se říct – téměř novostavba. Dům je přízemní polořadový – krajní, půdní prostor k bydlení nevyužit. V tuto chvíli probíhá renovace dvorního traktu. Dojde k položení nové dlažby, osevu nového trávníku, opravy opěrných zdí, nové oplocení a vystavění nového přístřešku – pergoly pro venkovní posezení. K dispozici jsou také dva menší klenbové vinné sklepy. Celková obytná plocha domu je 88 m2, pozemek 329 m2. Po dokončení rekonstrukce dvoru bude dům připraven k okamžitému nastěhování.

Dispozice:
– Předsíň 6,57 m2.
– Pokoj 12,22 m2.
– Obývací pokoj + kk 37,32 m2.
– Pokoj (pracovna) 9,58 m2.
– Ložnice 13,86 m2.
– Koupelna s WC 8,52 m2.

Rozsah rekonstrukce:
– Nová sedlová střecha včetně nové vazby, krytina – taška pálená.
– Nové omítky, nová instalace elektřiny v mědi, nové rozvody topení, odpadů a vody.
– Vytápění a ohřev TUV zajišťuje nový plynový kotel BAXI, rozvody v mědi, nová topná tělesa, zčásti podlahové vytápění – v koupelně.
– Okna plastová s izolačním trojsklem včetně francouzských dveří z obývacího pokoje, nové vstupní dveře do domu.
– Nové interiérové dveře včetně obložkových zárubní.
– V celém domě nová stropní konstrukce včetně izolace a podhledů.
– Podlaha plovoucí, v kuchyňské části, koupelně a vstupní chodbě keramická dlažba.
– Nová koupelna s WC, vana akrylátová, umývadlo, topný žebřík, nový obklad a dlažba. V koupelně rovněž instalována voda s odpadem pro pračku.
– V kuchyňském koutu příprava veškerých instalací pro kuchyňskou linku.

Více o obci Morkůvky:
Obec Morkůvky leží 6 km severně od Velkých Pavlovic a 3 km jižně od Klobouk u Brna.
Dopravní spojení zajišťuje autobus v rámci IDS JMK.
K okraji Brna je dojezd do 30 minut klidné jízdy autem, vzdálenost cca 33 km.
Morkůvky mají základní občanskou vybavenost – obecní úřad, knihovna, kulturní dům, kino, koupaliště. Ze spolků zde fungují hasiči, myslivci a Sokol.
Širší občanskou vybavenost zajišťují sousední Klobouky u Brna, kde se nachází mateřská, základní i umělecká škola, gymnázium, střední odborná škola, zdravotní středisko, lékárna, pekárna, dvě benzínové stanice a řada obchodů a restaurací.
Morkůvkami vede rovněž vinná cyklostezka. Obec leží v údolí, které z jižní strany uzavírá les Boleradické vrchoviny. Na jeho území se nachází hned čtyři přírodní rezervace.
Ne náhodou získala obec Morkůvky v roce 2017 ocenění v soutěži Vesnice roku.

Samozřejmostí je kompletní právní servis včetně advokátní úschovy kupní ceny. V případě financování poskytnu srovnání aktuálních nabídek úrokových sazeb včetně individuálních slev a osobně vyřídím úvěr.

Průkaz energetické náročnosti..

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 88 m² Morkůvky

Srpen 27th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.