Prodej rodinného domu 848 m² Jílovice

Cena: 5 490 000 Kč, Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej zrekonstruované chalupy v Lipnici na Třeboňsku uprostřed krásných lesů a rybníků.Uzavřený dvůr poskytuje naprosté soukromí. V přízemí se nachází dvě bytové jednotky 2+kk obě s koupelnami s WC. Krásné klenbové stropy.
V jedné bytové jednotce se nacházejí kachlová kamna , v druhé bytové jednotce krb. Bytová jednotka s plochou 105m² , druhá bytová jednotka 75m².Vytápění celého domu elektrickým kotlem či pevnými palivy. Možnost vybudování podkrovních pokojů. Vnitřní prostory jsou světlé, zrekonstruované. Vodovod vlastní studna, v tomto roce bude v obci probíhat budování vodovodního řádu.
Za vraty se nachází travnatý pozemek s nádherným výhledem do okolní krásné jihočeské přírody. Zastavěná plocha s nádvořím s výměrou 434 m² včetně stodoly. Zahrada činí celkem 848m².
Ideální na cyklistické výlety do blízkého okolí, které je plné památek a rybníků. Nemovitost je možné prodat včetně vybavení dohodou.
Doporučujeme k prohlídce. Pro bližší informace volejte makléře. Ev. číslo: 29420.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 848 m² Jílovice

Červen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.