Prodej rodinného domu 83 m² Jaroměřice

Cena: 1 250 000 Kč, Prodej RD 4+2 k rekonstrukci Jaroměřice u Jevíčka. Jedná se o přízemní nepodsklepený dům převážně zděné konstrukce s kamennými základy. Dům tvoří hlavní obytná část dispozice 3+1 a výminek 1+1, které jsou odděleny průjezdem. K domu dále náleží dvůr, hospodářské zázemí a zahrada. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní rušné komunikace. Leží přímo pod Horou Kalvárie, což je vyhledávaným potním místem. Poslední řadu let byl dům spíše udržován, bez výraznějších rekonstrukcí. Je tedy obyvatelným, avšak pro komfortní bydlení vyžaduje kompletní rekonstrukci či přestavbu. Užitná plocha domu je 83 m2, celková výměra pozemků 513 m2. V obci je velmi široká občanská vybavenost, v okolí řada turistických zajímavostí, proto je obec Jaroměřice velmi častou a oblíbenou volbou pro koupi nemovitostí s využitím k individuální rekreaci.

Dispozice:
– Pokoj do ulice 12 m2.
– Ložnice 15 m2.
– Pokoj do dvora 11 m2.
– Kuchyně 11 m2.
– Koupelna 4 m2.
– Kuchyně výminek 12 m2.
– Pokoj výminek 18 m2.

Stav a vybavení:
– Základy kamenné, zdivo z převážné většiny cihla plná, střecha sedlová, dřevěný krov, taška pálená.
– Okna dřevěná kastlová.
– Podlaha dřevěná prkenná + PVC, koberec.
– Koupelna s vanou, umývadlem a WC.
– Vytápění ústřední na tuhá paliva + plynové přímotopy v pokojích do ulice.
– Ohřev TUV elektrický bojler.
– Elektřina 220/400V, rozvody původní.
– Voda – veřejný vodovod + studna (pouze užitková).
– Odpad sveden do veřejné kanalizace.

Více o Jaroměřicích a okolí:
Jaroměřice u Jevíčka leží v severní části Boskovické brázdy na okraji Jihomoravského, Pardubického a Olomouckého kraje, etnograficky nazývané Malá Haná.
Obyvatelé Jaroměřic mohou využívat mateřskou i základní školu, knihovnu, kulturní dům, středisko pro volný čas dětí a mládeže, dětského lékaře, tělocvičnu, koupaliště, 4 víceúčelová hřiště, masáže a několik obchodů a pohostinství.
Aktivní sportovní činnost v obci vykonává Tělovýchovná jednota TJ Jaroměřice, která zdražuje oddíly fotbalu, tenisu, volejbalu a turistů. Obcí také prochází turistická stezka a cyklotrasa.
Z pamětihodností se v obci dochoval renesanční zámek z roku 1592, kostel Všech svatých ze 14. století a řada historických budov. Největším skvost však najdete na Hoře Kalvárie, kde leží známé poutní místo – kostel Povýšení sv. Kříže, vystavěn v 16. století podle projektu Jana Blažeje Santiniho-Aichela, a vedle stojící barokní fara s loretánskou kaplí Panny Marie Ustavičné Pomoci.
V letních měsících lze navštívit velký plavecký areál ve Velkých Opatovicích, v zimě naopak lyžařský areál Kladky.
Obec Jaroměřice získala mnohá ocenění v soutěži Vesnice roku, nejvyšším oceněním je Zlatá stuha pro nejlepší obec Pardubického kraje.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 83 m² Jaroměřice

Březen 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.