Prodej rodinného domu 80 m² Smidary

Cena: 2 990 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného zděného domu se zahradou, situovaný v obci Smidary, která se nachází nedaleko města Nový Bydžov (6 km) v Královéhradeckém kraji, 80 km od Prahy. Nemovitost stojí v rezidenční zástavbě, vzdálené 6 min chůzí od náměstí.

Dům je jednopodlažní, se zastavěnou plochou 93,48 m² a stojí na pozemku o velikosti 259 m² s přilehlou zahradou o velikosti 196 m². Dispozičně je dům členěn na tři obytné místnosti: kuchyň (cca 16 m²), obývací pokoj (cca 16 m²) a ložnici (cca 15 m²) a dále: předsíň (cca 9 m²), spíž se sklípkem, zádveří (cca 4 m²) a koupelnu s vanou, umyvadlem a splachovacím WC (cca 6,38 m²). Z předsíně vede dřevěné schodiště do půdního prostoru (cca 81 m²), který nabízí možnost přestavby na obytné podkroví. V kuchyni je plovoucí podlaha. V ostatních místnostech je podlaha původní z dřevěných prken. Na dům navazuje zděný sklad na skladování nářadí, zahradní techniky, kol a dřevěný dřevník. Obvodové zdivo je tvořeno z cihel nebo kamene. Před 20 lety proběhla výměna střechy. Střešní krytina je z tašek Vortex Hydra Ferrara Italy.

Nemovitost je napojena na elektřinu a plyn. Vytápění obytných místností zajišťují plynová topidla vafky s odvodem spalin přes stěnu ven. Přídavným zdrojem tepla jsou kamna na tuhá paliva v kuchyni. Voda je zavedena do objektu dálkovým vodovodem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Odpadní vody jsou svedeny do veřejné kanalizace, je zde i jímka.

Nemovitost obklopuje zahrada s okrasnými rostlinami, keři a stromy. Součástí pozemku je studna. K domu vede zpevněná komunikace a parkovat je možné na pozemku.

V obci je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, nákupní středisko, restaurace. Vlakové nádraží se nachází cca 1 km od obce Smidary. Autobusová zastávka se nachází na náměstí, vzdálená 6 min chůzí od domu. Městský úřad se nachází v Novém Bydžově.

Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona č.406/2000 Sb., uvádíme energetickou třídu G. Hypotéku vám zajistíme dle vašich požadavků. Ev. číslo: 24299.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 80 m² Smidary

Červen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.