Prodej rodinného domu 80 m² Praha 1

Cena: 24 900 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi historického rodinného domu ve vyhledávané lokalitě Prahy 1, Malé Strany. Rodinný dům je historicky velmi zajímavý a dokazuje to krásnou malbou Svatého Vavřince mezi okny ve 2.nadzemním podlaží. Dispoziční členění domu je následující: 1.NP: dvorek, vstupní chodba a schodiště, pokoj, kuchyně, koupelna; 2.NP: samostatné WC, pokoj I., pokoj II., vstup do půdních prostor v podkroví. Celková plocha domu 90m² (v současné době k bydlení 78m² + prostor v podkroví 12m² + půdní prostor k vybudování dalšího prostoru). Dvorek u domu o ploše 31m² je možné využít na parkování vlastního automobilu, případně k jiným účelům dle vlastního zvážení. Dům měl v minulosti na fasádě další okno pod malbou Sv. Vavřince. V roce 1938 byl v přízemí udělán obchod – Vysočanská mlékárna s přímým vstupem z ulice.
Díky historickým přestavbám a nenosným příčkám nabízí dům možnou variabilitu interiérových úprav. Rodinný dům je v současné době neobývaný a doporučujeme provést rekonstrukci. Tento dům má z podkrovního prostoru hezký výhled na Petřínskou rozhlednu a svým umístěním je možné ho využít jak k vlastnímu bydlení, tak ke komerčnímu využití (obchod, kanceláře apod.). K dispozici pro Vás máme 3Dvirtuální prohlídku rodinného domu od společnosti 3Dvirtual.cz, v případě zájmu Vám jí zašleme. V případě zájmu o více informací, případně o 3Dvirtuální prohlídku a případně i o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici. Informace pro zájemce, dům bude prodán nejvyšší nabídce, majitel si vyhrazuje právo výběru nového majitele. Ev. číslo: 22407.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 80 m² Praha 1

Březen 11th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.