Prodej rodinného domu 80 m² Luhačovice

Cena: 6 650 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej exkluzivního projektu RD 3+kk Bungalov FRESH na klíč na krásném mírně svažitém stavebním pozemku v obci Polichno u Luhačovic o celkové výměře 1 275 m² jen 10 min. autem od Uherského Brodu. Uliční šíře pozemku je 15 m a veškeré potřebné IS jsou na pozemku. Pozemek je oplocený, mírně svažitý se vzrostlými ovocnými stromy. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (voda, plyn, elektřina). Přístup na pozemek je po zpevněné obecní komunikaci. Uliční šířka pozemku je 15 m x 86 m. Parametry domu: 3+kk, 80 m² užitná plocha, 100 m² zastavěná plocha, 11,25 x 9 m rozměr domu.
V ceně je také základová deska, projekt, vyřízení stavebního povolení, kolaudace, tlakové zkoušky, revize. Konstrukce KVH 160×60, hydroizolace + tepelná izolace. Plastová okna profil 88+ 3 skla, barva bílá/bíla. Vchodové dveře barva plast bílá/bílá, interiérové dveře. Tepelné čerpadlo vzduch-voda + podlahové teplovodní topení, rekuperace, zásobník TUV 180 l. Podlahová krytina. Obklad + dlažby. Kontaktní zateplovací systém polystyren EPS70 160 mm. Minerální vata izolace strop 300 mm. Tepelná izolace podlahy polystyren EPS100 v tloušťce 140 mm. Kompletní sanita, baterie, vana, umyvadlo, skřínka, WC, umyvadlo – WC. Přípojky pro pračku a myčku. Elektrický rozvod, bleskosvod, finální vnitřní omítka, omítka vnější silikonová podbarvená. Retenční nádrž 4 m3. Krytina plechový systém, klempířské prvky.Za příplatek komínový systém, příprava pro FV. Možnost garáže za příplatek. Bungalov FRESH je typ rodinného domu vhodný do rovinatého, ale i mírně svažitého terénu. Umístnění je vhodné pro samostatný pozemek ale i do zástavby s maximálně dvěma nadzemními podlažími. Jedná se o dřevostavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem. Náklady na bydlení včetně vody do 3000,-Kč za měsíc. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům našim smluvním partnerem. Uvedená cena zahrnuje zákonné DPH. Dotaci na fotovoltaické panely vyřídíme. (Součástí ceny není kuchyňská linka a světla – dokážeme za zvýhodněných podmínek zajistit přes naše dodavatele). Délka výstavby 10 měsíců od vydání stavebního povolení. Ev. číslo: 30115.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 80 m² Luhačovice

Květen 26th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.