Prodej rodinného domu 78 m² Staré Město

Cena: 3 190 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej přízemního řadového rodinného domu s dispozicí 3+1 v klidné části Starého Města.

Dům je půdorysného tvaru L, s místnostmi orientovanými do uliční i dvorní části. Původní stavba je z roku 1972 a v roce 2015 prošla větší rekonstrukcí – změny dispozic, nová elektřina, odpady, voda. V rámci oprav byl dům také podřezán a byla provedena spodní izolace proti vlhkosti. V roce 2018 byla zhotovena kompletně nová střecha domu, včetně výměny střešních konstrukcí i krytiny. Domu chybí finální zateplení vnější obálky budovy.

Stavba domu má 3 obytné místnosti + kuchyň, technickou místnost, koupelnu a WC. Celková užitná plocha domu je 78 m². Dům je vytápěn plynovým kotlem (kombinace radiátorů a podlahového topení). V obývacím pokoji jsou umístěna krbová kamna o výkonu 7,5 kW.

Dům se nachází v klidné části Starého Města, mimo hlavní tahy, přesto velmi blízko samotného centra města. Na dvorku se nachází dřevěná pergola k posezení a za domkem je k dispozici i menší zahrádka.

Jelikož se zatím vyhotovuje energetický štítek domu, uvádíme jeho hodnotu G. K případné rezervaci bude dodán PENB již vyhotovený.

Při souběhu více nabídek na koupi si majitel vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastních kritérií.

Více informací u makléře. Ev. číslo: 634836.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 78 m² Staré Město

Červen 6th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.