Prodej rodinného domu 770 m² Černuc

Cena: 1 899 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bývalé zemědělské usedlosti v obci Černuc – Bratkovice. Usedlost tvoří rodinný dvoupodlažní dům, stodola ve špatném stavu, obvodové zdi bývalých chlévů, sklepy a hospodářská budova.

Pokud hledáte něco, co Vás osvobodí od městského ruchu, hluku a davů, pak jsem přesvědčena, že když vstoupíte do dvora této usedlosti, vyvolá ve Vás pocit, že jste možná našli. Absolutní soukromí, zdi z růžového pískovcových kvádrů, historií dýchající stavby, vzrostlé jehličnany a majestátní ořech tvořící stín a zvláštní akustiku celého dvora. Zvenčí nenápadný dům se stodolou a uvnitř emoce…

Jedno z využítí je určitě rekreační objekt nedaleko Prahy, do kterého je nutno mnoho investovat, ale ještě může sloužit svému účelu právě pro to, co příjemného v člověku vyvolá.

Druhá možnost využití je odstranění staveb a využití pozemku za účelem výstavby nového rodinného domu.

Samotný dům se majitel pokoušel udržovat a opravovat. Zpevnil zdi, postavil nový komín a zrekonstruoval dvě místnosti, aby byly obyvatelné. Velkou zajímavostí je zděná pec. Opravil bránu a vrata, vybudoval suché WC. Z ostatních staveb zůstaly obvodové zdi, nebo celé místnoti s překrásnými klenutými stropy (vše v havarijním stavu). Celé usedlosti dominovala stodola, která je také v havarijním stavu.

Obec Bratkovice se nachází 3 km od Velvar a 10 km od Slaného.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 635786.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 770 m² Černuc

Srpen 29th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.