Prodej rodinného domu, 69 m²

Cena: 4 700 000 Kč, Vyměňte váš 2+1 panelák v Praze za domek se zahradou v Sázavě.
Už vás to v Praze nebaví, pracujete z domova nebo už jste v penzi? Tak proč nejít bydlet do přírody a pořád blízko Prahy? Vše za vás vyřídím a nebude vás to stát ani čas, ani peníze. Ty naopak ještě můžete dostat jako bonus!
Nabízíme k prodeji dům s podsklepenou terasou, se zahradou, garáží a dílnou v blízkosti řeky Sázavy v obci Sázava 40 km od Prahy po D1.
Jedná se o dřevostavbu 69 m2, podle původního projektu dimenzovanou na nástavbu horního patra, k čemuž pak nedošlo. Dům byl před 13 lety kompletně rekonstruován. Plocha pozemku čítá 517 m2.
Okna plastová, rozvody el. v mědi. Rozvody vody plast. vlastní studna – kojenecká voda s vyšším obsahem vápníku, odpad – septik s velkým objemem, město hradí 50% nákladů. Střecha šindel, termofasáda před 13 lety, PENB – C
Dům je vytápěn elektřinou (přímotopy a akumulačky). Celkové náklady na topení, ohřev vody, vaření atd. činí 4.500,-Kč/měs. Je zde zděný komín ke krbovým kamnům – funkční, každý rok revize. Před domem je plynová přípojka, ale plyn není zaveden. Terasa je podsklepena, cca velikost sklepní kóje, stojná výška cca 150 cm.
Výhled z terasy je do zeleně a v docházkové vzdálenosti protéká řeka Sázava. Dům není v záplavovém pásmu.
Dispozice je 2+1. Je zde samostatná ložnice, obývací pokoj s východem na terasu, kuchyně s funkčními spotřebiči, prostorná koupelna se sprchovým koutem a wc, Vstupní chodba sousedící s komorou, kde by dle původního projektu vedly schody do horního patra.
Kolem domu se rozkládá okrasná zahrada s ovocnými stromy a keři.
Před domem je přístřešek na parkování auta. Je zde také samostatná garáž na jedno auto a dílna.
Rodinný dům je situován na klidném místě ve městě Sázava. Je zde veškerá občanská vybavenost a velmi dobré spojení do Prahy díky nedaleké D1 (asi 40 min.) a železniční trati do Čerčan a autobusové dopravě do Ostředku a odtud na metro C – Roztyly.
Pokud toužíte po domově v panenské přírodě blízko hlubokých lesů a řeky, kde máte možnost jezdit po cyklostezkách, chodit na houby, jste vodák nebo rybář, anebo jen tak bloumat krajinou a zároveň potřebujete bydlet blízko hlavního města, tak tohle je místo přesně pro vás.
Doporučujeme k prohlídce.
Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře! https://youtu.be/b8l5A6h4r6w Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99405.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 69 m²

Duben 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.