Prodej rodinného domu, 640 m²

Cena: 5 190 000 Kč, Nádherný statek s klasickým uzavřeným dvorem je právě to, co nyní může být vaše. Sníte-li o klidu venkova a přesto se nechcete vzdalovat daleko od města, stačí 20 minut cesty z Plzně a jste zde. Na konci vsi, co by kamenem dohodil od Hracholuské přehrady, stojí toto parádní stavení.
Obytná část statku byla precizně zrekonstruována a splní okamžitě potřeby komfortního bydlení i pro větší rodinu. Dispozice 4 kk čítají více jak 100 m2. Stejnou plochu je možné do budoucna využít i v podkroví. Vytápění objektu je zajištěno výkonným kotlem na tuhá paliva, který je umístěný v technické místnosti jenž navazuje na obytnou část. Nový komín, nová střecha, výborné izolační vlastnosti kamenné stavby a vlastní zdroj vody jsou dalšími bonusy.
V současné době jsou zde chováni koně, tedy pokud jsou toto i vaši miláčci, můžete se hned přestěhovat. Volné stání pro koně je v dalším navazujícím prostoru hlavní budovy, který má východ i do zadní části zahrady (výběhu) o více jak 2000 m2, porostlé ovocnými stromy a lemované vzrostlými topoly. Je zde možnost se domluvit se sousedy na pokračování užívání dalších rozlehlých pozemků za zadní zahradou či naproti hlavní bráně statku, kde jsou nyní též výběhy pro koně.
Obrovská vzdušná stodola, která je zčásti podsklepená poskytne prostor pro uskladnění čehokoliv si vzpomenete. Její zborcená štítová stěna je to jediné, co zde bude potřeba opravit. Na dvoře je dále dílna, místnost s původní pecí, skleník a budova bývalých stájí uzavírající celý dvůr. Všechny budovy jsou suché s pěknými krovy a vybízí k nejrůznějšímu využití.
Velmi doporučujeme Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97938.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 640 m²

Prosinec 11th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.