Prodej rodinného domu 63 m² Červené Pečky

Cena: 7 495 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej uzavřeného objektu v obci Červené Pečky, část obce Dolany (Malá Vysoká). Celková výměra pozemků na kterém budovy stojí je 1 549 m² včetně zahrady o výměře 458 m², z toho je zastavěná plocha 511 m².
Celý objekt tvoří RD 5+kk který je nově po kompletní vnitřní rekonstrukci na dům navazuje dílna která je v počáteční fázi rekonstrukce, dvě garáže a který slouží pro provoz autoservisu a zázemí.
Dům je po kompletní vnitřní rekonstrukci včetně rozvodů elektřiny, vody a odpadů, uvnitř zbývají dodělat pouze drobné dokončovací práce (vymalovat, osadit obložkami, dveřmi a vybavit). Z vnější strany domu nejsou dokončeny omítky. Podlahová krytina je v předsíni, koupelně a kuchyni z dlažby, v ostatních místnostech je připravena k položení plovoucích podlah. v celém domě je podlahové vytápění. Dům je také připraven na případnou instalaci tepelného čerpadla a rekuperaci. Střecha je plechová, krovy jsou v dobrém stavu. Odpad je sveden do jímky, voda je přivedena obecním vodovodem.
V části v které je nyní provozován autoservis je zaveden vodovod a kanalizace, je ho tedy možno využít i k jiným účelům. Nad všemi budovami je prostorná půda, která nabízí možnost vybudování dalších místností.
Dopravní spojení autobusem, občanská vybavenost se nachází v 2.km vzdálených Dolanech, vzdálenost do Kolína je 8.km. Doporučuji prohlídku této nemovitosti. Ev. číslo: 645377.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 63 m² Červené Pečky

Listopad 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.