Prodej rodinného domu 601 m² Krumvíř

Cena: 2 000 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určeného pro výstavbu rodinného domu. Výhodou této nabídky je aktuálně vydané stavební povolení pro výstavbu rodinného domu. Nový majitelé tak mohou začít ihned stavět. Pozemek má šířku cca 11,5m a délku cca 50m.

Pozemek o celkové výměře 601 m² se nabizí k prodeji spolu se stavebním povolením na dvoupodlažní rodinný dům, nepodsklepený, s plochu střechou a zastavěnou plochou 184m². Obytná plocha domu je cca 170m².

Dispozice domu (naleznete také v přiložených půdorysech):

1.NP – zádveří, šatna, dále chodba, ložnice s vlastní šatnou, koupelnou a wc, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou se vstupem na krytou terasu, koupelna a samostatné wc.
2.NP – 3 samostatné pokoje, koupelna, šatna a wc.

Parkovací stání je kryté pro dva osobní automobily, další stání je umožněno na zpevěné ploše před garáží. Vytápění domu je navrženo podlahové plynové.

Pozemek je vytyčen a připraven k zahájení stavby. Na pozemku se nachází dřevěný zahradní domek, kovová šopka pro sklad materiálu a dále je na pozemku také menší sklep cca 4x5m jako pozůstatek po předchozí stavbě.

V případě zájmu o prohlídku, případně dalších dotazů kontaktujte přímo realitního makléře. Provize ve výši 5% z kupní ceny + DPH není zahrnuta v kupní ceně. Ev. číslo: 635553.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 601 m² Krumvíř

Srpen 2nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.