Prodej rodinného domu 60 m² Sazená

Cena: 4 850 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pěkného zrekonstruovaného domu o dispozici 3+1 v malebné obci Sazená.

Dům prošel v roce 2014 rekonstrukcí podkroví a v roce 2019 rekonstrukcí přízemí (elektrorozvody v mědi, voda v plastu, vyhřívaná podlaha v koupelně, podlahy, štuky, koupelna). Objekt je napojen na veškeré sítě (kanalizace, obecní vodovodovodní řad, plyn).

Tuto nemovitost doporučuji – leží na krásném místě pod lesem s příjemným výhledem na celou ves, je po kompletní rekonstrukci, nový majitel se může už jen nastěhovat a dům ihned užívat, v domě je mimořádně velká kouplena, dvůr nabízí naprosté soukromí, k domu náleží garáž a dále dva sklepy, které jsou zbudované ve stráni.
Interiér působí velmi útulně a čistě, zajímavostí je velké okno v kuchyni, které směřuje do dvora a do lesa. Dominantou obývacího pokoje je dřevěné schodiště, vedoucí do patra, kde je ložnice a dětský pokoj.

Obec Sazená je jednou z nejhezčích obcí na Velvarsku. Je lemována jehličnatými lesy, najdete v ní i historicky zajímavé objekty, nedaleké sportovní letiště i zajímavé vycházkové cíle. Důležitou věcí je skvělá dostupnost na dálnici D8 s dojezdem do Prahy do 15 minut.

Věřím, že dům i místo si zamilujete – klid, příroda a za prací přesto blízko.

Pro nezávaznou prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 634208.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 60 m² Sazená

Duben 26th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.