Prodej rodinného domu 60 m² Cerhenice

Cena: 2 339 000 Kč, Mám skvělou nabídku pro Vás! Na prodej nabízíme rodinný dům 2kk s možností půdní vestavby v malebné obci Cerhenice, pouhých 10 km od Poděbrad.

Dům je postavený z kamene a cihel s pálenou taškou na střeše. Částečně podsklepený objekt má plastová okna a dveře, a nedávnou částečnou rekonstrukci, včetně nové koupelny se sprchovým koutem. K dispozici je také samostatná místnost (dříve využívaná jako pokoj pro hosty nebo dílna), kůlna a dvorek.

Vytápění je zajištěno ústředním topením na elektrický kotel (cca 3 roky starý), voda je dostupná ze studny a obecního vodovodu. Pro pohodlí je k dispozici ohřev vody pomocí bojleru s kapacitou cca 60 l. Elektrický proud je zaveden ve standardních napětích 220/360V a k dispozici je také plynové připojení k domu.

Dům se nachází ve skvělé lokalitě. Sousedící nádraží je vzdáleno pouhé tři minuty chůze, a vlakové spojení je naprosto pohodlné. Vlaky jsou k dispozici každých 30 minut, a co ještě lepší, za pouhou hodinu jízdy můžete být v samotném srdci Prahy! To znamená, že nový domov nabízí ideální kombinaci klidného venkovského života s rychlým a snadným přístupem do centra města. Už se nemůžeme dočkat, až Vám ukážeme všechny výhody této skvělé nabídky!

Doporučujeme prohlídku, a pokud máte zájem, jsme zde k dispozici pro jakékoli dotazy a pomůžeme Vám s financováním.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 60 m² Cerhenice

Listopad 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.