Prodej rodinného domu, 5+kk, 155 m², Kralupy nad Vltavou

Cena: 8 131 240 Kč, V centru a zároveň v přírodě nabízíme energeticky úspornou třípodlažní novostavbu řadového domu se slunnými terasami. Jedná se o poslední dům v projektu na konci bloku tzn. s větší zahradou, 2 parkovacími stáními s nabíječkou na elektromobil a vytápění je řešeno tepelným čerpadlem.

V přízemí je obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na zahradu, v 1. patře jsou 2 ložnice a koupelna, šatna a ve 2. patře jsou dvě ložnice a terasa směřující severně nebo jižně dle vybraného domu. Standardní vybavení zahrnuje laminátové podlahy v dekoru dřeva, velkoformátová okna a kvalitní koupelnovou sanitu. Vytápění tepelným čerpadlem. Kuchyňskou linku lze dodat po dohodě. 

Dům je zasazen do centra města, kde funguje veškerá občanská vybavenost. V okolí se nachází nábřeží řeky a odpočinková zóna, dětské hřiště a cyklostezka, kino, bazén. 10 min. pěšky je vlaková zastávka, odkud jezdí spoje na Prahu. Cesta na nádraží Praha hl.n. trvá 30 minut. Místo má snadné napojení na dálnici E5

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 5+kk, 155 m², Kralupy nad Vltavou

Březen 26th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.