Prodej rodinného domu 545 m² Dobřany

Cena: 7 990 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exklusivně prodej činžovního domu v Lipové ulici v Dobřanech. Dům má dvě nadzemní podlaží a není podsklepený. V přízemí je nebytový prostor, který je možné upravit na bytovou jednotku 1+1 s koupelnou a WC, kde majitel již započal rekonstrukci za tímto účelem. Tento prostor bude vytápěn elektrickými infrapanely a ohřev vody bude zajištěn bojlerem. Dále se v přízemí nachází bytová jednotka 3+1 která nyní je užívaná nájemníkem. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem. Tato bytová jednotka je částečně podsklepená, přístup do sklepa je zajištěn ze zadního traktu budovy. Nebytový prostor a bytová jednotka jsou oddělené průjezdem pro komunikaci mezi silnicí a zadním traktem budovy.
V prvním patře se nachází prostorná bytová jednotka 2+kk která byla od roku 2003 průběžně rekonstruována nynějším nájemníkem. Vytápění a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem. Druhá bytová jednotka 2+1 je nyní ve stavu započaté rekonstrukce. Původním záměrem majitele bylo zde vybudovat novou bytovou jednotku a v rekonstrukci dále pokračovat i v prostoru podkroví, kde měla vzniknou další bytová jednotka. Domem prochází schodiště jako komunikační zóna mezi prvním, druhým nadzemním podlažím a podkrovím.
Na dům v zadním traktu navazují stavby do tvaru L, které slouží jako kůlny. Do tohoto prostoru lze projet průjezdem a využít jako parkovací místo i prostor za domem.
Jedná se o velmi zajímavý investiční záměr zejména z hlediska umístění domu nedaleko centra Dobřan a dobré dostupnosti do Plzně (cca 15 minut). Velkou výhodou je také rychlého napojení na dálnici směr Praha nebo Rozvadov. Dobřany mají veškerou občanskou. Pravidelné autobusové a vlakové linky. Dům je v osobním vlastnictví a je možné financovat úvěrem nebo hypotékou. V případě zájmu Vás vše rádi zajistíme na klíč za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pro více informací volejte makléři. Ev. číslo: 23230.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 545 m² Dobřany

Září 7th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.