Prodej rodinného domu 484 m² Mladkov

Cena: 3 400 000 Kč, Hledáte dům podle svých představ a ihned k bydlení který není zatížen žádnými závazky? Dva domy které se prodávají v obci Mladkov okres Ústí nad Orlicí.
První samostatně stojící dům je o velikosti dům 110 m, dispozičně I NP 3+1 užitné ploše 90 m. V II NP se nachází prostorné 2+0 o užitné ploše 80 m.
Vytápění domu je řešeno novým kotlem na pevná paliva Dakon 4 třída rok instalace 2019 s rozvodem v mědi do radiátorů, nacházející se ve sklepních prostorech domu, nebo lze využít k vytápění elektro kotel nacházející se v I NP domu. V Obývacím pokoji je možno si zatopit v krbových kamnech.
Voda z obecního vodovodního řádu. Odpady svedeny do obecní kanalizace. Ohřev teplé vody buď přes kotel na tuhá paliva nebo přes elektro kotel, případně pokud se netopí tak se ohřívá v závěsném průtokovém ohřívači.
Nové komíny v listopadu 2019.
Elektřina v mědi 230 V i 400V.
V roce 2019 udělaná tepelná izolace krovů, nové vylití podlah betonem v I NP a položení keramických podlah. V roce 2019 roce nová koupelna, nová elektřina, nové odpady a napojení na obecní kanalizaci. Okna za nové plastové vyměněny v roce 2019. Nové komíny, nová kuchyňská linka v roce 2020.
Nová fasáda domu lepidlo a perlinka v roce 2020.
Plyn zde není.
II NP dispozičně 2+0 o užitné ploše 80 m po celkové rekonstrukci v listopadu 2019, položeny nové dřevěné podlahy, obklady stěn OSB deskami, nové samostatné wc.
Druhý samostatně stojící zahradní dům o užitné ploše 120 m v současnosti slouží jako sklad paliva a k odkládání věcí z domácnosti, zahradní dům je celý podsklepen, vchod do sklepa tohoto domu je na pozemku u domu.
Po úpravě zahradního domu lze v tomto začít bydlet případně pronajímat a mít tak hezký finanční výnos z této samostatně stojící nemovitosti.
Oba domy stojí na pozemku o velikosti 484 m.
Do Králik 10 km, Jablonné nad Orlicí 9 km, Klášterec nad Orlicí 8 km, vodní nádrž Pastviny 6 km.
V Mladkově najdete zastávku autobusu, zastávku ČD, poštu, školu, zdravotnické zařízení, obchody, lékárna, sportoviště.
Mladkov se nachází nedaleko Polských hranic. Je to turisty vyhledávaná oblast jak v létě tak v zimě. V blízkosti naleznete Ski areál Dolní Morava se svými atrakcemi a sjezdovkami, Ski areál Buková hora, Přírodní park Suchý vrch, Skipark Mladkov a Buková hora, přehrada Pastviny. Kdo má rád letní i zimní sporty a turistiku, tuto oblast budete mít rádi.
Náklady na provoz nemovitosti měsíčně při dvou lidech, elektřina 1.000,- Kč, voda 100,- Kč,

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 484 m² Mladkov

Srpen 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.