Prodej rodinného domu 4603 m² Chřibská

Cena: 13 800 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej luxusní vily Toskánského stylu se zahradou bazénem a přilehlými pozemky, nachází se na okraji obce Chřibská – Krásné Pole, okres Děčín.
Tato vila je v současné době využívaná jako vila k luxusnímu bydlení. V nedávné minulosti byla využívána jako luxusní penzion.
Vila disponuje pěti apartmány typu studio, s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením, plus jedním luxusním velkometrážním apartmánem. Všechny tyto apartmány jsou určeny k celoročnímu obývání. Některé apartmány mají vlastní zahradu, velkometrážní apartmán má přistavenou zahradu zimní, která je vyhřívaná a klimatizovaná.
Dále zde najdete společenskou místnost s krbem a dostatek prostoru k venkovnímu posezení. Vila je připravená pro vybudování dalších čtyř apartmánů, které je možné vybudovat v půdním prostoru vily.
Vila je nová, postavena v roce 2010 a je kompletně zateplená, nová střecha z kanadské šindele a nová plastová okna. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem v kombinaci s přímotopy, nebo krbovými kamny. Ohřev vody zajištuje pět dvěstělitrových bojlerů. Rozvody elektrické energie jsou kompletně v mědi. Odpad je řešen vlastní čističkou odpadních vod. Tato krásná vila se nachází v rozsáhlém chráněném území, na hranici národního parku České Švýcarsko, Lužické Hory (Jetřichovice, Hřensko atd.) a nedaleko státních hranic s Německem a Polskem, ideální pro výpravy za nákupy. Na Německé straně nedaleko historické pevnosti Königstein.

Na pozemku se nachází, jak už jsme zmiňovali venkovní bazén, dětské hřiště s krásnou zahradou a jezírkem, vlastní parkoviště pro cca dvacet vozů a garáž.

Po vstupu do tohoto luxusního objektu si budete připadat jak ve slunné Itálii.

Vřele doporučujeme prohlídku této nemovitosti.

V případě zájmu se nezdráhejte kontaktovat naší realitní kancelář.

S financováním a nákupem této luxusní nemovitosti, vám rádi pomůžou naši specialisté. Ev. číslo: 22416.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 4603 m² Chřibská

Březen 15th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.