Prodej rodinného domu 450 m² Kroučová

Cena: 17 500 000 Kč, Dovoluji si vám nabídnou výjimečnou nemovitost v obci Kroučová nedaleko Rakovníka.

Jedná se o nedokončenou novostavbu rodinného domu s výměrou 450 m2, dispozicí 9+kk s prostornou dvougaráží a pozemkem 400 m2.
U této nemovitosti bych ráda podotkla to, že nový majitel si může stavbu dokončit naprosto dle svých představ.

Na stavbě byl kladen důraz na kvalitní materiály. Zajímavostí stavby je, že z části je přízemní část tvořena původním domem. Jelikož tento dům měl velmi pevné základy a kvalitní zdi, z toho důvodu byla tato část zachována.

Dům má kompletně hotovou střechu s taškami Bramac MAX. Pro stavbu domu využit YTONG a železobetonová konstrukce.
Dále má dům hotové kompletní rozvody – elektřina, odpady, ve všech pokojích podlahové topení, příprava na radiátory, příprava na chytré ovládání domu. Dále příprava na předokenní markýzy, kompletní rozvody pro rekuperaci.
Stropy jsou pevné, železobetonové. Velmi kvalitní okna po celém domě, trojskla s tříkomorovým systémem.
Na střeše bylo v plánu vybudování solárního systému na vytváření elektrické energie. Kompletní datové rozvody pro připojení přes kabel, zároveň nainstalované i bezdrátové připojení.

Dispozice domu:

PŘÍZEMÍ
Vstup do domu, chodba, technická místnost s elektrokotlem a bojlerem (vnitřní část keramická, s obsahem 400 l).
Dále vstup do obytné části domu. Jídelna + kuchyňský kout, kde je využito zdivo z původní stavby. Příprava na omítnutí, avšak v případě zájmu, může nový majitel využít části původní zdi jako zajímavou dekoraci.
Z části mezi kuchyňským koutem a velkorysým obývacím pokoje vedou schody do 1. patra. Schodiště je pojato jako loftové, otevřené. Plánované dubové, masivní.
Dominantou velkorysého obývacího pokoje je velký krb s krbovou vložkou v rohu místnosti, který je obložený zrestaurovanými trámy z původního domu. Velká francouzská okna do zahrady zajišťují bohaté prosvětlení obývacího pokoje. V pokoji je i vyvýšená část – zde byla zamýšlena knihovna.

Velkou chloubou domu by bylo bezpochyby wellness, které se nachází v suterénu. Zde je kompletní příprava na bazén, relax zónu, finskou a parní saunu.

1. PATRO
Speciální sádrové omítky.
V tomto patře jsou 4 pokoje, každý po 25 m2. V každém pokoji dostatek oken, zároveň v jednom pokoji se nachází balkón, u dvou dalších pokojů taktéž. Balkón je z obou pokojů průchozí.
Dále se na patře nachází velká šatna a příprava na koupelnu se sprchovým koutem, vanou, bidetem, kompletní rozvody pro pračku, sušičku, WC, komplet rozvod odpadu.

2. PATRO
Prostorná prosvětlená místnost s výměrou 50 m2 a balkónem. Tato místnost byla určená na vybudování posilovny. Dále dva menší pokoje a příprava na koupelnu.
Nad tímto patrem se nachází půda, kde je velké množství úložných prostor.

ZAHRADA
Na zahradě se nachází prostorný bazén 7×3,5 m se slanou vodou. Vedle bazénu je zahradní domek, ve kterém je kompletní technické zázemí jak na bazén, filtrace, tak i zavlažovací systém po celé zahradě. V domku se rovněž nachází zázemí pro kamerový systém, který je instalován kolem celého domu.
Zahrada kolem domu je osázena světly.

Zajímavostí domu je i využití dešťové vody z retenčních nádrží. Tato voda bude využívaná ke splachování toalet a k zavlažování zahrady.

Dům je napojen na veřejný vodovod + kanalizaci.

Vedle domu je vybudovaná vlastní garáž pro dvě vozidla.

Dům se nachází na okraji klidné obce Kroučová. V nedalekém Řevničově je základní občanská vybavenost – restaurace, obchod, mateřská i základní škola. V Rakovníku, který je vzdálený jen 15 minut jízdy je kompletní občanská vybavenost.

Spojení na Prahu je velmi dobré – nájezd na dálnici 10 minut autem, odtud na okraj Prahy 20 minut.

Energetická náročnost budovy je plánovaná B. Nicméně ještě není dodána, proto uvádíme nejhorší, tedy G.

Dům v osobním vlastnictví, lze financovat hypotékou, se kterou vám rádi pomůžeme a zajistíme za nejlepších podmínek na trhu.

Vřele doporučuji prohlídku této výjimečné nemovitosti. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 450 m² Kroučová

Srpen 4th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.