Prodej rodinného domu 438 m² Podolanka

Cena: 19 990 000 Kč, Luxusní, moderní, nadstandardně prostorný dům o dispozici 9+kk se nachází v nově vzniklé, klidné, slepé ulici s vilovou zástavbou, v obci Podolanka, která se nachází těsně za hranicí Prahy.

Jedná se o hrubou stavbu, kterou si můžete dokončit podle vlastních představ.

Celková užitná plocha domu je 438 m2 a sestává ze 2. podlaží, z nichž každé má dvě úrovně.
Součástí domu je velká garáž pro 4 auta.

Dle současného plánu se v 1. podlaží (v nejnižší úrovni) nachází pokoj pro hosty, koupelna s WC, fitness, sklad, technická místnost, společenská místnost (domácí kino/bar). V 1. podlaží (vyšší úroveň) je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelní částí, zimní zahrada, koupelna, WC a spíž. V obývacím pokoji a zimní zahradě se nachází vstupy na terasu a do zahrady.

Ve 2. podlaží (nižší úroveň) najdeme zádveří se 4 m vysokým stropem, pracovnu, umývárnu a garáž. Ve 2. podlaží (nejvyšší úroveň) se nachází ložnice, šatna, 2 pokoje a velká koupelna s WC, kde se počítá se saunou. Ve všech pokojích se nachází vstup na balkon.

Stavba se nachází na svažitém pozemku 1196 m2 + 300 m2 podíl na přilehlém společném pozemku, který je součástí biokoridoru. Zahrada je orientována na jih, s výhledem na pastvinu a les. V projektu se počítá také s bazénem.
Je možno dokoupit sousední pozemek 474 m2, který patří obci.

Dům je navržen na vytápění tepelným čerpadlem typu vzduch-voda, které také bude zajišťovat ohřev vody. Je připojen na elektrický proud, obecní vodovod a kanalizaci. Připravena je také přípojka z nádrže na dešťovou vodu pro splachování WC. Střecha domu je připravena na instalaci fotovoltaických panelů. Všechny okenní otvory jsou připraveny na instalaci předokenních rolet nebo žaluzií. Na hranici pozemku je k dispozici přípojka k vysokorychlostnímu optickému internetu a plynu.

PENB je ve třídě B, nebylo v něm však počítáno s fotovoltaikou a rekuperací.

Stavební povolení je platné do října 2023. Stavební a statické výkresy a dokumentace (dokončení stavby, okna, dveře, nádrž na dešťovou vodu, tepelné čerpadlo, vzduchová rekuperace, centrální vysavač, fotovoltaika, chytrá domácnost, projekt zahrady) jsou k dispozici pro nové majitele.

Obec Podolanka sousedí s městskou částí Praha 9 – Vinoř, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Kousek od domu vede cyklostezka, blízko je Ctěnický zámecký park nebo přírodní rezervace Vinořský park. Mateřská škola a základní školy se nachází ve Vinoři či další sousední obci Panská Pole. Stavba nové základní školy probíhá v Přezleticích s dokončením v roce 2024.

Je zde skvělá dostupnost do Prahy – např. autem se za 13 minut dostanete na Černý Most, kde se nachází obchodní centrum a stanice metra. Během několika minut se dostanete na městský okruh i dálnice D8, D10 a D11. Pomocí MHD se do centra Prahy dostanete do 45 minut.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit a to za těch nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 438 m² Podolanka

Červenec 13th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.