Prodej rodinného domu 433 m² Praha-Troja

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej honosné vily s krásným výhledem v klidné a proto žádané části Troji – Na Dlážděnce. Prostorná 3 patrová vila (365m² + 38m² dvougaráž + 33m² terasy) z r. 2000 je v dobrém stavu, plně funkční, napojená na veškeré IS a po drobných úpravách a vystěhování které nyní probíhá, připravená k užívání.
Udržovaná zahrada (1233m²) s krytým bazénem, okrasnými keři a posezením u krbu je skvělým místem pro relaxaci, vzrostlé stromy poskytují maximální soukromí. K zahradě je možno přikoupit (ne samostatně) navazující pozemky 845m² s vlastním přístupem. Zastávka tramvaje a bus kousek u domu, metro C Kobylisy jednu zastávku MHD nebo 10 min pěšky.
V případě vážného zájmu rád poskytnu další informace a případně prohlídku. Velmi lukrativní a klidné místo s možností budoucího rozvoje je dobrou investicí – doporučuji. Ev. číslo: 634251.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 433 m² Praha-Troja

Duben 30th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.