Prodej rodinného domu 43 m² Cerhenice

Cena: 2 199 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej RD o dispozici 2+kk, který se nachází v obci Cerhenice. Dům stojí na pozemku o výměře 106 m², z toho zastavěná plocha pozemku je 59 m². Je postaven ze smíšeného zdiva, střešní krytina je z pálených tašek, trámy jsou původní v dobrém stavu.
Průběžně byla prováděna postupná rekonstrukce pří které byla osazena nová plastová okna, nové dveře, před 2. roky byla rekonstruována koupelna se sprchovým koutem která je společná s WC, v jedné místnosti je nová betonová podlaha a další. Vytápění je ústřední, nové radiátory a elektrický kotel jsou od roku 2019. Teplá voda je ohřívána elektrickým bojlerem umístěným v koupelně.
Voda je přivedena z veřejného řádu, zároveň je k užívání studna která je na pozemku souseda. Voda z této studny je nyní využívána na sprchování a k používání WC. Odpad je sveden do obecní kanalizace, plynová přípojka je na pozemku, není však zavedena do domu. Na pozemku se také nachází zděná kolna a místnost která byla dříve využívána jako dílna, nyní je využívána jako nenáročný pokoj pro hosty. U domu je udržovaná zahrádka.
Cerhenice jsou obec s částečnou občanskou vybaveností, dopravní spojení je vlakem a autobusem. Ev. číslo: 645347.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 43 m² Cerhenice

Listopad 5th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.