Prodej rodinného domu 426 m² Praha 4, Písnice

Cena: 33 798 600 Kč, Hledáte ke koupi prostorný RD v těsné blízkosti Prahy? Máte velkou rodinu a potřebujete velký dům? Máte rádi soukromí? S nízkými náklady na jeho provoz?

Přesně tento dům pro Vás máme.

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám zprostředkujeme koupi samostatně stojícího prostorného domu s velkou zahradou na konci ulice.

Dispozice domu:
sklep technická místnost, sklad a posilovna
přízemí dvougaráž, sklad, prosklená předsíň, chodba, schodiště, chodba, pokoj, obývací pokoj s krbem, jídelna s kuchyňským koutem, pokoj, koupelna s vanou i sprchovým koutem, chodba, toaleta a vstup do sklepa.
1.patro schodiště, toaleta, koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou, pokoj, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, chodba, pokoj, chodba, koupelna se sprchovým koutem, sklad, dětský pokoj, pokoj, pracovna, pokoj, obývací pokoj s krbem, jídelnou, kuchyňským koutem a špajz.

Zaujala Vás tato nabídka? Vám vyhovující termín prohlídky zasílejte pouze na e-mail makléře, který Vás bude následně telefonicky kontaktovat a domluví se s Vámi na přesném termínu prohlídky domu.

První patro je pronajímáno (ubytování v soukromí) ke krátkodobému nájmu. Na 1.patře jsou 3 apartmány s vlastními koupelnami. viz. půdorys nemovitosti. Přízemí domu využívají současní majitelé za účelem vlastního bydlení.

Obytná plocha domu je 318 m2 s užitnou plochou 426 m2. Celková plocha pozemku je 800 m2.

Měsíční náklady na provoz pro dva dospělé a hosty v apartmánech jsou ve výši =6.650 Kč (voda + stočné 1650 Kč, elektrika 5000 Kč)

Pro parkování je možné využít dvou garáž a další auto je možné parkovat před garáží na vlastním pozemku. V letních měsících určitě rádi využijete posezení na terase vedle obývacího pokoje v přízemí anebo na zahradě vedle domu.
K nastěhování dohodou.

V případě potřeby Vám rádi zprostředkujeme kompletní financování za výhodných podmínek přes našeho smluvního partnera Úvěrové Centrum.

V případě více zájemců, si prodávající vyhrazují právo vybrat kupujícího, na základě jími stanovených požadavků.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 426 m² Praha 4, Písnice

Prosinec 17th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.