Prodej rodinného domu 422 m² Radějovice

Cena: 29 990 000 Kč, Dovolujeme si vám představit prodej rodinného domu Praha-Východ Radějovice.

Dům má zastavěnou plochu 295m² z toho užitná plocha domu je 422m² a zahrada je 1444m². K domu náleží zahradní domek v zadní části pozemku.

Rodinný dům je umístěn na konci zástavby rodinných domů ve slepé ulici což poskytuje dostatek soukromý. Výhodou umístění nemovitostí je také skutečnost, že jak rodinný dům, tak zahradní domek jsou samostatně přístupné po asfaltové komunikaci a je možné je případně reálně oddělit a využívat je samostatně.

V přízemí domu 1.NP je otevřená kuchyň spolu s jídelnou a obývací částí. Z velké chodby je vchod do technické místnosti, dvou pokojů pro hosty, koupelny s vanou a wc a samostatného wc. Z obývací části se dostanete jak na terasu, zahradu tak i k bazénu. V 2.NP najdete dvě ložnice, pracovnu, tělocvičnu, šatnu, koupelnu se sprchovým koutem a vchod na půdu. Z pracovny a ložnice je vchod na velkou terasu s krásným výhledem do zahrady.

Rodinný dům je zděný, samostatně stojící s vestavěnou dvougaráží a přístavbou s krytým vyhřívaným bazénem. U vjezdu do garáže je také umístěn zděný domek na zahradní nářadí nebo domácí dílnu.

Rodinný dům byl dokončen v roce 2003, rekonstrukce proběhla v letech 2015 a v roce 2022.

Dům je průběžně udržován a je velmi kvalitně vybaven. Například v posledním roce došlo k realizaci zateplení fasády, výměně oken a dlažby v prostoru bazénu, nové terasy, nového obložení schodiště, nová kuchyňská linka, podlahové topení či celkové rekonstrukce koupelny a WC.

K nadstandardnímu vybavení rodinného domu patří vnitřní vytápěný bazén s protiproudem, sauna, vířivka, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo, příprava na „chytrou domácnost”, alarm, krb, venkovní elektrické rolety, zavlažovací systém trávníku.

Svislé konstrukce domu jsou zděné, fasáda zateplená, střecha šikmá, krov dřevěný, střešní krytina z pálených tašek. Vytápění z části elektrické (podlahové) a 2 plynové samostatné kotle, které zabezpečují i ohřev teplé vody. Zahrada u domu je v udržovaném stavu s vzrostlými stromy a tedy i profesionálně udržovaná.

Zahradní domek je zděná stavba s podkrovím. V přízemí je krb a příprava na kuchyňskou linku. Přes kruhové železné schodiště je přístup na částečně stavebně upraveného podkroví. Zahradní domek je umístěn na pozemku se samostatným příjezdem. Ev. číslo: 25131.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 422 m² Radějovice

Únor 11th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.