Prodej rodinného domu 413 m² Doloplazy

Cena: 6 990 000 Kč, Prodej rodinného domu o výměře 480 m², postaveného na pozemku o výměře 377 m², nacházejícího se v Doloplazech, okres Prostějov.

RD je v KN zapsán pod dvěma čísly popisnými, postavený na dvou stavebních pozemcích, historicky se opravdu jednalo o dva samostatné objekty, aktuálně se ale jedná o jeden objekt, který je plně funkčně a provozně propojený. RD je členitého tvaru, krajní řadový, zděný, částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími (II. NP půdorysně pouze částečně nad I. NP, zbytek tvoří půdní prostor), zastřešený soustavou sedlových a pultových střech.

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě.

Dispoziční členění RD je následující: v I. NP je vstupní chodba se schodištěm vedoucím do II. NP, chodba je průchozí až na malý dvůr za RD. Dále je v I. NP bytový prostor BJ 2+1 se sociálním zařízením a skladovacím prostorem. Bytové prostory v I. NP nejsou aktuálně užívány, v kuchyni a jednom pokoji je nedokončená rekonstrukce podlah. Dále jsou v I. NP aktuálně nebytové a skladovací prostory a je zde rovněž garáž s vjezdem z ulice. Tyto aktuálně nebytové prostory lze adaptovat na prostory bytové. Ve II. NP jsou bytové prostory, jedná se o BJ 3+1 se soc. zařízením a velkou halou. Dále je zde jeden další nebytový prostor, který je využitelný např. ke skladování a zbývající prostory již tvoří půda. Původní stáří RD není přesně známo, byl pořízen ve 20-30 letech minulého století. Na objektu nebyly poslední roky provedeny žádné větší rekonstrukce a modernizace, pouze drobné dílčí opravy. Jedná se o objekt vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ.

Obec Doloplazy má 540 obyvatel, leží přibližně 15 Km jihovýchodně od Statutárního města Prostějov a přibližně 4 km severozápadně od města Němčice nad Hanou. V místě je základní infrastruktura a občanská vybavenost, rozšířená infrastruktura a občanská vybavenost je dostupná v Němčicích na Hané, kompletní potom v Prostějově. Doloplazy jsou dostupné

autobusovou a vlakovou dopravou. Ve vzdálenosti přibližně 4,5 km jižně pod obcí je vedena dálnice D1. Okolní zástavba je tvořena v převažující míře rodinnými domy, dále jsou zde drobné provozovny. Přístup je zajištěn ze zpevněné veřejné komunikace ve vlastnictví obce Doloplazy. Parkování je možné jak v garáži v RD, tak i na veřejném parkovišti v blízkosti RD.

Nemovitost je možné financovat hypotékou, kterou Vám rádi zařídíme, doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 30522.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 413 m² Doloplazy

Únor 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.