Prodej rodinného domu 405 m² Bavorov

Cena: 6 390 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji nadstandardní, velice prakticky řešenou rodinnou vilu, v klidném prostředí jihočeské obce Bavorov. Celková zastavěná plocha domu je cca 135 m2, ve 3. podlažích. Celková užitná plocha je tedy bezmála 405 m2. V polosuterénu je umístěna garáž včetně technických prostor. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj a na něj navazující jídelna s kuchyní a spíží, které mají cc 52 m2, dále pak rozlehlá hala o výměře 24 m2 a další samostatný obytný pokoj . Přízemní část domu částečně lemuje balkon, s výhledem do ulice. Další podlaží domu ( 1. patro) je situováno jako velkorysé 5kk se samostatným WC a koupelnou, prostornou předsíní a opět praktickou spíží u kuchyně. V tomto podlaží je taktéž vystavěna terasa, která je již umístěna po celé délce domu, s pohledem opět do klidné ulice. Dům je umístěn na rohové, okrajové parcele s celkovou výměrou 791 m2. Na zahradě je postaven zahradní domek a pěkný skleník. Velkou výhodou je taktéž samostatná studna s užitkovou vodou. Nedaleko zahrady je les.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, včetně kanalizační a plynové přípojky. V celém domě jsou vyměněna okna za plastová. V Bavorově se nachází kompletní infrastruktura, úřady, nákupy školka a základní škola. Díky velmi dobré dopravní dostupnosti Českých Budějovic, cc 35 minut jsou k dispozici střední školy a universita, divadla sportoviště, supermarkety a ostatní zázemí. Vzdálenost do Písku je taktéž cca 30 minut jízdy.
Tuto atraktivní nemovitost doporučujeme jako skvělé bydlení pro vícečlennou rodinu, či investici s bezpečným uložením finančních prostředků.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 405 m² Bavorov

Září 21st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.