Prodej rodinného domu 385 m² Dubnice

Cena: 4 990 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu (5+kk) se stodolou a dílnou. Umístěn je v malebném a klidném místě plném zeleně a přírody v obci Dubnice ( kat. území Dubnice u Ralska). Na přilehlého pozemku se nachází menší zemědělský objekt . Dům je na jižní stranu, má dvě nadzemní podlaží a neobytné podkroví, které je vhodné pro případnou obytnou vestavbu. Dům není podsklepen. Vodu dodávají SČVK. Je zde ale nefunkční studna, která by (dle technického posouzení) mohla být obnovena a tak by snížila měs. náklady bydlení. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem. Základy domu jsou kamenné a stěny z cihel. Střecha domu je sedlová s eternitovými šablonami. Podlahové krytiny tvoří především prkenné podlahy , linoleum a keramická dlažba. Elektrické rozvody jsou původní, nejspíše v hliníku. Rozvody vody a odpadů jsou z větší části původní, ocelové potrubí a částečně novější plastové potrubí. Vytápění je kotlem na tuhá paliva(stáří cca 4 roky) . Teplou vodu zajišťuje el. bojler.

V přízemí domu je vstupní hala přes verandu. Zde je vchod do hlavní místnosti, kuchyně s obývací částí a na tuto místnost navazuje druhý pokoj. Z chodby je pak vstup do koupelny se sprchovým koutem a společným WC. V koupelně je nestandartně umístěn kotel na pevná paliva. V čele haly je dřevěné schodiště do 2. NP a vpravo vchod do stodoly (nyní využívána jako dílna a sklad). Stodola má také samostatný vstup ze dvora.

Ve 2: NP je chodba , komora, 5 pokojů, balkón velký půdní prostor z kterého se po schodech vychází do půdního prostoru, který je otevřen ve celém půdorysu domu. Oba půdní prostory mohou být do budoucna využity jako obytné. Případně by zde byl také pěkný ateliér.

Vedlejší stavbou na dvoře je menší zemědělský objekt. Jednu část tvoří konírna a druhá část je pro drobná hospodářská zvířectva (slepice, prasata, králici). Stavba má podkroví se sedlovou střechou. Velikost půdorysu cca. 81 m².
Velikost pozemku 1 725 m². Dům je určen ke kompletní rekonstrukci.

V obci je prodejna potravin i restaurace s kulturním sálem. Autobusová zastávka je cca 500 m od domu. Dojezdová vzdálenost do Stráže pod Ralskem s kompletní obč. vybaveností je 5,5 km (10 min. jízdy), Liberec 28 km(30 min.), Česká Lípa 30 km (40 min.).

Hledáte bydlení s rodinou a rádi byste i zázemí pro drobné domácí zvířata ? Nebo potřebujete ke své práci klid a prostor – malujete, pracujete s keramikou apod.? Nebo jste větší rodina a uvítali by jste rekreační chalupu na společná setkání a akce, ale i soukromí. Tento dům díky své velikosti zajistí každému vlastní pokoj. Neváhejte a volejte, ráda Vás nezávazně nemovitostí provedu. Ev. číslo: 634854.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 385 m² Dubnice

Červen 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.