Prodej rodinného domu 380 m² Skalka

Cena: 3 550 000 Kč, Nabízím k prodeji rodinný dům s číslem popisným, užívaným jako stylová roubená chalupa v obci Skalka Blíževedly, 10 km od obce Dubá, v malebné krajině Kokořínska. Roubenka z počátku 19.století je v původním stavu.

V chalupě se nachází 7 místností, zastavěná plocha 230 m, podlahová plocha cca 380 m. V přízemí je vstupní chodba se schodištěm do patra, velká světnice s kuchyní a dalším pokojem, koupelna s WC, komora (dílna) a vchod do sklepa cca 6 m. V podkroví jsou 4 ložnice a do páté je vstup přes pavlač domu.

Dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu 220/380V a kanalizaci. Vytápění v domě zajišťují kamna na tuhá paliva. Ohřev vody v koupelně řeší elektrický bojler a kamna na uhlí.

Na uzavřeném dvoře je postaven krb s posezením. U domu je vchod do hospodářské části s chlévem. Na zahradě, o velikosti 781 m, rostou ovocné stromy a vlašský ořech.

Stará stylová chalupa s nádhernou okolní krajinou, rozsáhlými lesy, pískovcovými skalami a cyklostezkami, je ideální pro rodinnou rekreaci, pro turistiku i houbaření.

Domy okres Česká Lípa na prodej

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 380 m² Skalka

Září 7th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.