Prodej rodinného domu 379 m² Náměšť nad Oslavou

Cena: 6 990 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej třípodlažního řadového rodinného domu o dispozici 8+1 se zahradou a garáží v klidné části města Náměšť nad Oslavou. V blízkosti je přehrada Vicenický žleb, která slouží hlavně rybářům a na příjemné procházky.

Dům je možné přebudovat na dvě samostatné bytové jednotky 3+1 – v podkrovní místnosti (pracovně) jsou vyvedeny přípojky pro možnou kuchyň – plyn, voda, odpad, dříve tam byla kuchyně.
A v přízemí by se dal vybudovat po vytvoření koupelny přizemní bezbariérový byt 2+1, případně možnost využití pro komerci – kancelář, kadeřnictví, ordinace, apod.

Dům je umístěný na pozemku o celkové výměře 367 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 175 m2 včetně menší rovinaté předzahrádky s vjezdem do garáže a plocha zahrady činí 191 m2. Velkou výhodou je to, že dům je přístupný jak z ulice, tak i ze zahrady.
Na zahradě je k dispozici zděný zahradní domek k uložení věcí, dále pergola k příjemnému letnímu posezení a grilování, skleník k pěstování zeleniny a okrasné jezírko. Na zahradě jsou jabloně, třešeň, meruňka a rybízové keře.
Součástí domu je jeden velký balkon a dva menší balkony.
Parkování možné přímo před domem, na nájezdu, nebo v garáži.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě: veřejná vodovod, kanalizace, přípojka elektřiny 220/380 V a plynová přípojka. V roce 2014 byly vyměněny okna za plastová s izolačním dvojsklem a plastové vchodové dveře, nově položená dlažba v celé hale.
Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva zn. Viadrus z roku 2014 a plynovým kotlem Protherm (původní). Ohřev teplé vody je pomocí kombinovaného bojleru. Vše je umístěno ve sklepních prostorech.

Dispoziční řešení domu:
1. PP: dva sklepní prostory, sklad paliva, kotelna, potravinový sklep, chodba, krásný vinný sklep pro příjemné posezení, schodiště – toto podlaží je přístupné přímo ze zahrady.
1. NP: vstupní prostorná předsíň-hala, garáž přístupná z ulice, dílna (dříve kancelář), zahradní kuchyň (nyní využívána i jako prádelna), pokoj, samostatné WC, šatna
2. NP: obývací pokoj se vstupem na balkon s orientací do ulice, dětský pokoj, chodba, samostatné WC, koupelna s vanou, kuchyň s výhledem do zahrady, spíž, ložnice, schodiště
Podkroví: schodiště, obývací pokoj se vstupem na balkon s orientací do ulice, pracovna, samostatné WC, koupelna s vanou a sprchovým koutem, za ní prostor k uložení věcí, další pokoj.

V Náměšti nad Oslavou je veškerá občanská vybavenost: mateřské školky, základní školy, obchody, služby, lékárny, poliklinika, pošta, úřady, restaurace, kavárny, krytý zimní stadion, fotbalové hřiště, tenisové kurty, dětská hřiště. Dominantu města tvoří renesanční zámek a kamenný most s dvaceti barokními sochami.

Výborná dopravní dostupnost, městem prochází komunikace I. třídy č.23, v blízkosti je vedena dálnice D1, rovněž vlakové a autobusové nádraží jsou v těsné blízkosti středu města.
Zdarma Vám zajistíme financování tohoto domu.
Těším se na Vás na prohlídce!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 379 m² Náměšť nad Oslavou

Únor 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.