Prodej rodinného domu 372 m² , pozemek 709 m² , ul. Strouhalova

Cena: 18 500 000 Kč, Nabízím k prodeji vícegenerační rodinný dům o 4 bytových jednotkách s užitnou plochou 372 m2, se samostatnými vchody v prestižní klidné lokalitě ulice Strouhalova, Kladno – Rozdělov s celkovým pozemkem 709 m2. Tato nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2006, a to nové rozvody odpadů, vody, elektřiny, nové plynové kotle se zásobníky, nová okna VELUX, nové podlahy, nová střecha – krytina i s krovy, zateplení, fasáda. Díky zateplení domu a novému vytápění plynovými kotli jsou provozní náklady na bydlení minimální.
Dům je kompletně podsklepen, 4 oddělené místnosti, které se dají individuálně využít nebo přiřadit ke každé bytové jednotce. V přízemí rodinného domu se nachází bytová jednotka se samostatným vchodem o velikosti 1+1 40m2, v prvním patře byt 3+1 94 m2 , druhé patro 3+1 90 m2, a podkroví o velikosti 90m2 2+kk ale možnost dispozičně upravit na 3+kk.
K nemovitosti náleží nedostavěná garáž, udržovaná zahrada se zahradním altánem a grilem. Topení – každá bytová jednotka má vlastní plynový kotel.
Jedná se o klidné místo kousek od lesoparku Lapák. V místě je veškerá občanská vybavenost, výborné spojení do Prahy. Koupaliště a sportovní areál Sletiště nedaleko od domu. Vhodné jak pro bydlení, tak i na investici – pronájmy. Energetický štítek zatím uvadíme “G”, ale je momentálně zadán k vypracování.
Ve spolupráci s profesionály v oblasti financí pro Vás rádi zajistíme optimální financování.
Pro více informací a prohlídku nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N89032.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 372 m² , pozemek 709 m² , ul. Strouhalova

Březen 30th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.