Prodej rodinného domu 368 m² Zbiroh

Cena: 6 200 000 Kč, Exkluzivně nabízíme dvoupodlažní, zděný, prostorný, vícegenerační, kompletně podsklepený rodinný dům se sedlovou střechou a dvěmi bytovými jednotkami se samostatnými vstupy, užívaný od roku 1982, který prošel zásadní rekonstrukcí v roce 2000.
Podsklepená část /127 m2/ disponuje garáží, dílnou, technickými místnostmi s plynovým kotlem a bojlerem Viadrus, k dispozici je záložní kotel na tuhá paliva a el.bojler.
Přízemní část domu /127m2/ se dvěma vstupy disponuje zádveřím, vstupní halou a bytovou jednotkou 4+1. Jedná se o starší bytovou jednotku po rekonstrukci koupelny se sprchovým koutem a se vstupem na prostornou terasu. Samostatné WC. Tato jednotka je přístupná i z podsklepené části domu, tedy garáže.
Bytové jednotce 4+kk v prvním patře /114m2/ dominuje obývací pokoj s kuchyňským koutem /46m2/ a velkoryse řešená hala /15m2/, ze které se dále vstupuje do koupely s toaletou a dalších místností, z nichž jedna je vybavena další, menší koupelnou s toaletou.
Rekonstrukce domu zahrnovala revitalizacI obvodového pláště /8cm polystyrén/, výměnu střešní krytiny /Bramac/ včetně krovu, zateplení /izolace Orsil 10 cm/, výměnu oken za plastová. Kompletní inženýrské sítě, na pozemku vlastní studna a objekt druhé, zděné, samostatné garáže, volně přecházející v odpočinkovou část určenou ke grilování a posezení majitele domu. Nemovitost je situovaná na rovinném, krásném pozemku s výhledem do lesů. Celková plocha pozemku 1237m2. Stav domu užívaný, připravený k úpravám podle gusta nového majitele. Nemovitost má značný potenciál, je určená k vícegeneračnímu bydlení, podsklepená část se dá upravit a používat jako obytný suterén, nebo k lehké komerci /dílny/. Vzhledem k nedostatku ubytovacích kapacit v místě se dá uvažovat i tímto směrem. Rádi pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 368 m² Zbiroh

Březen 5th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.