Prodej rodinného domu 360 m² Ostrava

Cena: 9 500 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rozlehlého rodinného domu se dvěma samostatnými bytovými jednotkami s více možnostmi využití, ul. Vřesinská Ostrava – Poruba.
Nemovitost je možno využít buď pro vícegenerační bydlení, po případě ke komerčním účelům, (kanceláře, ordinace, provozovny, pronájem a podobně).
Dům byl v roce 2001 kompletně zrekonstruován, včetně interiéru, při kterém byly, mimo jiné, vytvořeny dvě samostatné bytové jednotky 3+1 (116 m² a 180 m²).
Obě bytové jednotky mají svůj samostatný vchod a mají každá svůj plynový kotel.
Každá bytová jednotka disponuje vybavenou kuchyní a dvěma koupelnami. Rekonstrukce domu zahrnovala například rozvody vody v plastu, rozvody elektřiny v mědi, přestavby vnitřních prostor, vnitřních omítek, vstupních dveří, interiérových dveří, kuchyně včetně spotřebičů, sanity a kompletní rekonstrukce vnější fasády domu.
Vytápění domu je řešeno formou radiátorů ústředního topení ve všech místnostech a podlahového vytápění v přízemí domu, pomocí dvou plynových kotlů z roku 2019.
Na pozemku se nachází zastřešené stání pro čtyři automobily a plocha pro parkování dalších čtyř aut. Dále pak terasa, altán, studna na užitkovou vodu (cca 5 m), ovocné stromy a keře.
Částečně podsklepeno.
Dům se prodává včetně vybavení.
Průkaz energetické náročnosti budovy nemáme nyní k dispozici, uvádíme proto hodnotu energetické třídy náročnosti jako G.
Zajištění výhodného financování v ceně.

Pro více informací kontaktujte našeho certifikovaného profesionálního makléře.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 22728.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 360 m² Ostrava

Květen 11th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.