Prodej rodinného domu 343 m² Jablonec nad Nisou

Cena: 10 900 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej domu v Jablonci nad Nisou, ul. Janovská, se 3 bytovými jednotkami. Každá z nich má dispozice 3+1,cca 114 m² (vždy celé jedno poschodí domu). V přízemí domu jsou sklepní prostory a 2 místnosti, které jsou nyní využívány jako sklady pro podnikání. Podlahové krytiny v bytech je kombinace parket a dlažby. Teplo a ohřev teplé vody v bytech zajišťují plynové kotle, na každý byt samostatně. Byt ve 2. NP. má plynovým kotel i krbová kamna. Majitel nebo uživatel bytu si tedy může dle vlastního zvážení regulovat náklady za topení.
Prostory osloví každého kdo má rád vzdušné a světlé místnosti.

Na zahradě domu je dvougaráž a zahrada, která je částečně využívána k parkování a částečně na relaxaci. Dům je průběžně opravován a udržován.
Nemovitost je napojena na kanalizaci a vodovodní řád.

Pozornost si zaslouží výhodná poloha nemovitosti. Do Penny marketu 500 m, obchodní centrum Rýnovka 3 min. jízdy s pestrou nabídkou různorodého zboží. Po 2 km jízdy autem dojedete k vodní nádrži Mšeno, která má v okolí široké sportovní vyžití a to jak letních, tak zimních sportů. Dalším areálem pro sport a odpočinek v zeleni je Bedřichov vzdálený 7 km.

Poloha domu osloví investora (v domě jsou dva spolehliví nájemníci dvou bytů, kteří budou rádi dále v nájemním vztahu pokračovat ), stejně tak větší rodinu, která upřednostňuje společné bydlení nebo podnikatele v oblasti právních služeb, lékaře, účetní společnosti apod. Velikost zahrady za domem umožňuje vybudování většího množství parkovacích míst což je významným bonusem pro ty, kteří by zde měli zájem podnikat.

Kupní cena 10 900 000 Kč vč. provize RK.

V případě více zájemců o koupi si majitelé yyhrazují právo výběru budoucího kupce. Nejedná se o veřejnou soutěž.

Nenechte si ujít tuto zajímavou nabídku a volejte makléřku Blanku Roskovou tel. číslo 777 578 244, která Vás ráda nemovitostí provede a sdělí další podrobnosti. Ev. číslo: 640674.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 343 m² Jablonec nad Nisou

Září 9th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.