Prodej rodinného domu 340 m² Tlučná

Cena: 15 000 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej unikátního, luxusního, soukromého domu (vily) ve středu obce Tlučná u Plzně, bytového domu (2 byty) a zahradního domku.
DŮM č. 1 – Dvoupodlažní dům o podlahové ploše cca 340 m² je po kompletní rekonstrukci. Velikost domu – 8 pokojů, 2 kuchyně a 3 koupelny s WC. Dům lze rozdělit na dva samostatné byty, každý s vlastním vstupem. Vytápění zajišťuje elektrokotel nebo krb s teplovodní vložkou. 2. podlaží je klimatizováno. Součástí domu je fotovoltaická elektrárna. Unikátní zahrada je řešená jako relaxační zóna se vzrostlými okrasnými stromy. Rozlehlé koupací jezírko navazuje na terasu s posezením a relaxační zónou. Jsou součástí DOMU č. 1. a splňují vysoké nároky na naprosté soukromí a klid. Součástí komplexu je vlastní studna, automatické zavlažování zahrady a elektronické zabezpečení DOMU č. 1.

DŮM č. 2 – Dvoupodlažní dům cca 150 m² po rekonstrukci. 1. podlaží : sklep – 3 místnosti, garáž s toaletou a kryté venkovní stání pro 2 auta. 2. podlaží : Byt “A” – 1+kk , 38 m² s koupelnou a WC, Byt “B” – 2+kk, 68 m² s koupelnou a WC. K domu patří parkovací stání a zahrádka, které mají samostatný přístup z ulice. Vytápění plynem. Oba byty jsou pronajmuty a generují pravidelný měsíční příjem. Lze jej prodat samostatně v návaznosti na prodej DOMU č. 1. a 3.

DŮM č.3 – Jednopodlažní zahradní domek 50 m² je součástí zahrady a slouží jako skladovací prostor. Lze jej přestavět na další bytovou či užitnou jednotku.
Pozemek lze využít pro případnou další výstavbu.

Veškeré informace a prohlídky po domluvě s RK. Hypotéku zařídíme do 3 dnů. Ev. číslo: 630045.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 340 m² Tlučná

Září 5th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.