Prodej rodinného domu 340 m² Slezské Rudoltice

Cena: 2 800 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej zděného bytového domu se 4mi bytovými jednotkami s dispozičním řešením 3+1 (cca 85m²) a balkónem. Součástí prodeje je podíl na zahradě, parkovací stání a kóje ke každému bytu.
Byty jsou ve vysokém stupni rekonstrukce, před dokončením – nová elektřina, voda, plyn, nové sádrové omítky, wc a koupelna, položeny plovoucí podlahy, instalace kuchyňské linky je na nového majitele.
Zájemce si může koupit také již finálně zrekonstruovaný byt nebo byt v rekonstrukci. V rámci rekonstrukce proběhla také výměna stupaček, rekonstrukce společných prostor – chodby, nové vstupní dveře, chodbová okna, elektřina, nová topná soustava a kotel. Součástí prodeje je také nabídka na prodej nadstandardně velké půdy pro jeden rozměrný byt nebo dva menší.
Nemovitost je vhodná pro rodinu, jednotlivce či jako investiční nemovitost k pronájmu. Dům je umístěn na slunném a klidném místě, blízko zeleně a zároveň s dostupností služeb větší obce. V ceně je zohledněn aktuálního stav rozpracovanosti. Ev. číslo: 630033.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 340 m² Slezské Rudoltice

Duben 19th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.