Prodej rodinného domu, 338 m²

Cena: 2 990 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v klidné části obce Nemojany. Jedná se o řadový, přízemní dům se dvorem a zahradou. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci dle představ a požadavků nového majitele s možností rozšíření stávající dispozice.
Dům je napojen elektřinu, plyn a septik. K dispozici je i vlastní studna.
Celková plocha pozemku je cca 452 m2, uliční šíře 16m, z toho zastavěná plocha je o výměře 254 m2. Je zde tedy možnost postavit rozlehlý přízemní dům.
Součástí stavby je prostorná stodola, která novému majiteli může sloužit jako garáž. Přes stodolu se lze dostat na prostorný dvůr se zahradou.
Obec Nemojany se nachází necelých 7 km jihozápadně od města Vyškova, v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji.
V obci je mateřská i základní škola, zastávka autobusu se nachází 400 metrů od domu.
Autem se pak dostanete za 5 min na dálnici D1 na všechny směry (Brno, Olomouc, Zlín), za 10 min jste v okresním městě Vyškově a za 30 min v centru krajského města Brna.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vaše nové bydlení. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97381.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 338 m²

Prosinec 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.