Prodej rodinného domu 337 m² Dolní Kounice

Cena: 17 617 000 Kč, Rádi byste vlastnili jedinečnou nemovitost s naprostým soukromím? Máte rádi soukromí a klid? Požadujete velký prostor? Doma je pro Vás tam, kde se nemusíte ohlížet na sousedy?

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám zprostředkujeme koupi prostorného pozemku s rodinným domem o velikosti 2+kk s obytnou plochou 94 m2, garáží pro 2 auta, zahradní chatkou s venkovním posezením u grilu či udírny, venkovním zastřešeným bazénem o velikosti 11,50 x 5,50, hospodářskou budovou, dílnou, venkovním kamenným sklepe kopaným do skály, zázemím pro domácí ptactvo, menším skleníkem a velkou okrasnou zahradou. Celý pozemek je oplocen plotem.

Zaujala Vás tato nabídka? Máte zájem pro prohlídku? Vám vyhovující termín prohlídky s kontakty na Vás (e-mail + tel. číslo) zasílejte na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

Dispozice domu:
suterén: technická místnost, garáž pro 2 automobily 71 m2, (možnost parkování i obytného auta), přístřešek pro parkování stojů na úpravu zahrady a sklad dřeva 40 m2.
přízemí: vstupní hala, prostorný pokoj s kuchyňským koutem a přístupem na terasu, koupelna s toaletou a ložnice.

Celková plocha pozemku je 6096 m2, zastavěná plocha je 200 m2, užitná plocha činí 337 m2 a obytná plocha domu je 94 m2.

Na výstavbu domu byly použity ty nejkvalitnější materiály dostupné v době výstavby, co trh nabízel. Základ tvoří beton a masivní dřevo.

Dům je napojen na elektriku. Na pozemku jsou 4 vrtané study (3 vrty s hloubkou 30 a 1 vrt s hloubkou 80 m). Po celé zahradě je rozvedeno automatický zavlažovací systém. Dům má elektrické podlahové topení a také krb na tuhá paliva. Celkové aktuální měsíční náklady na provoz celé nemovitosti jsou ve výši 6.000 Kč.
K pozemku, na kterém se nachází tato jedinečná nemovitost dojedete po nezpevněné komunikaci, která je od hlavní silnice vzdálena cca 250 m.

Městečko Dolní Kounice se nachází 25 km od Brna, do Znojma dojedete za 45 minut a do Mikulova do 30 minut. Město má kompletní občanskou vybavenost (pošta, kostel, lékař, mateřská i základní škola, úřady, obchody, restaurace). Z Prahy dojedete do Dolních Kounic za 2 hodiny, z Vídně a Bratislavy za 1,5 hodiny.

K nastěhování dohodou.

V případě více vážných zájemců, si prodávající vyhrazují právo vybrat kupujícího, na základě jimi stanovených požadavků.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 337 m² Dolní Kounice

Březen 19th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.